07.08.2019 11:00

Pierwsza zapowiedź 2. sezonu "Szkoły dla elity" zdradziła datę premiery. Kiedy nowe odcinki?

W sieci pojawiła się zapowiedź 2. sezonu "Szkoły dla elity". Co tym razem przygotowali dla nas twórcy? Kiedy kolejne odcinki pojawią się na platformie Netflix?

Foto: materiały prasowe Netflix
Foto: materiały prasowe Netflix

Platforma Netflix nie próżnuje. Jeszcze w tym miesiącu ukażą się nowe sezony "Mindhuntera" i "Trzynastu powodów", a teraz właśnie poznaliśmy datę premiery kontynuacji "Szkoły dla elity". Kiedy nowe odcinki i co czeka nas w nowej odsłonie? Pojawią się również nowe postacie.

"Szkoła dla elity" 2. sezon - zwiastun i data premiery

"Szkoła dla elity" powróci z nowymi odcinkami już 6 września 2019 roku. Zwiastun 2. sezonu prezentuje się następująco:

"Szkoła dla elity" 2. sezon - fabuła

Szczegóły związane z fabułą 2. sezonu "Szkoły dla elity" owiane są tajemnicą. Wiemy jedynie, że zobaczymy jak bohaterowie radzą sobie ze śmiercią Mariny. Z pewnością będziemy również świadkami śledztwa. Czy wyjdzie na jaw, kto zabił dziewczynę? Czy Samuel wybaczy bratu? Przekonamy się już za miesiąc.

Foto: materiały prasowe Netflix
Netflix
Netflix
Przeczytaj także Top 10: Netflix - najlepsze młodzieżowe seriale, serie dla nastolatków

"Szkoła dla elity" 2. sezon - obsada

W 2. sezonie "Szkoły dla elity" powrócą Itzan Escamilla jako SamuelJaime Lorente jako Nano, Miguel Herrán jako Christian, Miguel Bernardeau jako Guzmán, Arón Piper jako Ander, Ester Expósito jako Carla, Álvaro Rico jako Polo, Mina El Hammani jako Nadia, Omar Ayuso jako Omar oraz Danna Paola jako Lu. W nadchodzących odcinkach poznamy również nowych bohaterów. Do obsady dołączyli Jorge López, Georgina Amorós i Claudia Salas.

Zobacz też: Filmy o nastolatkach - produkcje o nastoletniej miłości i dojrzewaniu

Czekasz na 2. sezon "Szkoły dla elity"?

Tagi: News Seriale Zwiastuny Netflix