19.08.2019 17:16

Powstanie czwarty sezon "Westworld". Kiedy premiera?

Choć premiera 3. sezonu "Westworld" dopiero przed nami, stacja HBO podjęła decyzję o przedłużeniu serialu o kolejną serię.

Foto: WARNER BROS. TELEVISION / Album/EAST NEWS
Foto: WARNER BROS. TELEVISION / Album/EAST NEWS

Lubicie "Westworld"? Jeśli tak, mamy dla was świetną wiadomość. Mimo, że odcinki 3. serii nie ujrzały jeszcze światła dziennego, serial otrzymał zamówienie na kolejny sezon. Kiedy możemy się spodziewać premiery?

Powstanie 4. sezon "Westworld"

Jak donosi portal Discussingfilm.net, stacja HBO podjęła decyzję o przedłużeniu serialu "Westworld" o kolejny, czwarty już, sezon. Zdjęcia do nowej serii mają ruszyć jeszcze w 2019 roku, premiera zaś planowana jest na rok 2021. Prezes HBO, Casey Bloys, poinformował jakiś czas temu, że scenarzyści Jonathan Nolan i Lisa Joy podpisali już umowy na realizację sezonów czwartego i piątego, jeśli dojdą one do skutku. Nie czekają nas zatem zmiany w szeregach twórców. Jak to będzie wyglądało w przypadku aktorów? Przekonamy się wkrótce.

Westworld
Westworld
Przeczytaj także Bunt maszyn w nowym zwiastunie 3. sezonu "Westworld"

3. sezon "Westworld" zadebiutuje w pierwszej połowie 2020 roku. Zobaczymy w nim nowych bohaterów, w których wcielą się Aaron Paul, Lena Waithe i Vincent Cassel. Główna oś fabularna dotyczyć będzie hostów, którym udało się uciec z parku rozrywki.

Zobacz też: W Milionerach padło pytanie o piosenkę z "Westworld" warte 20 tysięcy złotych. Znalibyście odpowiedź?

Czekasz na nowy sezon "Westworld"?

Tagi: News Seriale HBO Westworld