07.09.2018 14:57

Pułapka: serial TVN z Agatą Kuleszą. Kiedy 1. odcinek, gdzie oglądać?

Główna bohaterka, Olga Sawicka (Agata Kulesza), zmaga się z demonami przeszłości, które nie pozwalają jej zaznać spokoju po śmierci męża. Kiedy premiera nowego serialu TVN?

Pułapka
foto: materiały prasowe

Nowy serial TVN został przygotowany na podstawie scenariusza Karoliny Frankowskiej i Michała Godzica. Główną bohaterką serialu jest Olga Sawicka grana przez Agatę Kuleszę. Kobieta jest znaną powieściopisarką. Na przestrzeni 6 odcinków dowiemy się, że wszystkie postaci, które poznamy mają jakieś głęboko ukrywane tajemnice. Włącznie z główną bohaterką.

Pułapka TVN - Kiedy 1. odcinek serialu?

Pierwszy odcinek „Pułapki” zostanie wyemitowany w niedzielę 9 września 2018 roku o godzinie 21:00 na stacji TVN. Jak wspomnieliśmy, „Pułapka” będzie opowiadała o postaci Olgi Sawickiej. Kobieta zmaga się z demonami przeszłości – traumatycznymi przeżyciami, które nie pozwalają jej zaznać spokoju po śmierci męża i przystąpić do pracy nad kolejną powieścią. Szukając inspiracji, Sawicka trafia na reportaż telewizyjny. Dowiaduje się w nim, że zaginęła Zuza, jedna z podopiecznych domu dziecka. Zaintrygowana tematem pisarka postanawia odwiedzić placówkę pod pretekstem spotkania autorskiego. Tak zaczyna się intryga w serialu „Pułapka”:

O czym będzie serial Pułapka TVN?

Uwagę Olgi Sawickiej w domu dziecka zwraca Ewa (Marianna Kowalewska) – wrażliwa, prześladowana przez rówieśniczki dziewczyna, która nie wie nic o własnej przeszłości. By dowiedzieć się czegoś więcej o intrygującej nastolatce, Olga postanawia poprosić o pomoc zaprzyjaźnioną policjantkę – Justynę (Joanna Kulig). To uruchamia prawdziwą lawinę wypadków. 

Sawicka trafia w sam środek zagadki kryminalnej, która okazuje się równie skomplikowana jak te, które opisywała w swych książkach. Wkrótce pisarka przekona się, że dom dziecka skrywa wiele mrocznych tajemnic, a podopieczni i wychowawcy niechętnie ujawniają to, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami placówki. Spotkanie z Ewą spowoduje, że Olga uwikła się w śmiertelnie niebezpieczne śledztwo, związane z tajemnicą sprzed lat.

Kiedy premiera serialu Pułapka na TVN?

W serialu oprócz Agaty Kuleszy pojawią się również m.in.: Leszek Lichota (komisarz Czarny), Mateusz Więcławek (Kamil), Kinga Preis (prokurator Natalia Różańska), Krzysztof Pieczyński (Koman), Maria Maj (dyrektorka domu dziecka), Jacek Lenartowicz (major), Piotr Trojan (woźny) i Marcin Czarnik (Adam).

Reżyserem „Pułapki” jest Łukasz Palkowski. Artysta ma na koncie m.in. nagrodę publiczności i Lwa za debiut reżyserski na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni oraz nagrodę publiczności na Festiwalu Dwa Brzegi. Debiutancki epizod „Pułapki” zostanie wyemitowany w niedziele 9 września 2018 roku o godzinie 21.00 na stacji TVN. Kolejne odcinki będą pojawiały się co tydzień o tej samej godzinie.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale