10.05.2018 12:59

Ricky Gervais przygotuje nowy serial komediowy dla Netfliksa

Komik odpowiedzialny za „The Office”, czy „Dereka” przygotowuje dla platformy streamingowej nowy mini-serial, w którym wystąpi w jednej z głównych ról. Zajmie się również scenariuszem, reżyserią, a także obejmie stanowisko producenta wykonawczego. 

Ricky Gervais
foto: AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News

Ricky Gervais to jeden z najpopularniejszych komików na świecie. Zdobył sławę takimi programami jak „The Office”, „Derek”, „Idiota za granicą”, swoimi stand-upami, a także występami jako gospodarz Złotych Globów, które prowadził ostatnio w 2016 roku. Występował również w takich filmach jak „Noc w Muzeum”, „Gwiezdny Pył”, czy „Muppety: Poza prawem”. 

Netflix ogłosił, że Gervais zajmie się przygotowaniem nowego serialu „After Life”, w którym mężczyzna zajmie się produkcją, reżyserią, scenariuszem, a także zagra główną rolę. Pierwszy sezon ma mieć 6 półgodzinnych odcinków, ale niestety Netflix na razie nie poinformował, kto znajdzie się w obsadzie serialu, ani kiedy odbędzie się premiera „After Life”.

Nowa komedia Netfliksa - o czym będzie?

Portal Hollywood Reporter przekazał krótki opis fabuły nowego serialu Gervaisa. Komik ma się wcielać w Tony'ego, mężczyznę, którego cały świat nagle wywraca się do góry nogami:

"

Główny bohater Tony (Ricky Gervais) to bardzo pozytywnie nastawiony do świata mężczyzna. Wszystko się jednak zmienia, kiedy traci swoją żonę, Lisę. Po momencie załamania nerwowego, w którym wykluczył samobójstwo, Tony postanawia zrobić na złość całemu światu, postępując tylko i wyłącznie tak, jak mu się żywnie podoba. Mężczyzna twierdzi, że ten brak odpowiedzialności to dar, ale ludzie, którzy go otaczają, chcą go uratować przed samym sobą. "

Nie jest to pierwszy raz, kiedy Gervais współpracuje z Netfliksem - platforma streamingowa nabyła prawa do jego dwóch występów stand-upowych, czyli „Humanity” oraz nadchodzące „SuperNature”. Ogłoszono również, że w pracach nad „After Life” pomoże Charlie Henson, który pracował już z komikiem przy kilku innych projektach. 

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Netflix