20.02.2017 11:35

Robert Górski „odwraca kota" w 5. odcinku „Ucha Prezesa”

Do serwisu YouTube trafił kolejny odcinek satyrycznego serialu Roberta Górskiego i Kabaretu Moralnego Niepokoju. Co się dzieje w epizodzie pt. „Odwracanie kota"?

Robert Górski „odwraca kota" w 5. odcinku „Ucha Prezesa”
foto: kadr z wideo

Do tej pory kolejne epizody, czyli „Nowy gabinet”, „Zarządzanie przez kryzys”, „Coś wisi w powietrzu”, a także „Na czym stoimy?” były publikowane w serwisie YouTube. Wraz z 5. odcinkiem serial Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju, trafił do serwisu Showmax.com, gdzie miesięczny abonament wynosi 19,90 zł (istnieje jednak 14-dniowy darmowy okres próbny). Jak poinformowali twórcy na swoim fanpage'u premiera wszystkich pozostałych 10 odcinków będzie się odbywać w każdy czwartek na Showmax.com, zaś w poniedziałki będą one już ogólnodostępne na YouTubie.

Autorzy w taki sposób zapowiadają najnowszy obraz „Odwracanie kota":

"

Jak sobie radzić, kiedy ktoś się z nas śmieje? Sztab prezesa staje przed wyzwaniem, jak temu sprostać. A tymczasem gabinet okazuje się miejscem nie tylko służbowych spotkań. "

W najnowszym odcinku możemy się m.in. dowiedzieć, że w Polsce w brutalny sposób zostały zaatakowane punkty z kebabami, pracownicy biura prezesa mają bezustanny problem z kocią sierścią, a prezes konsekwentnie nie pija alkoholu nawet mimo wyjątkowych okazji. Tym razem w produkcji pojawia się m.in. postać Jolanty Szczypińskiej granej przez Katarzynę Żak.

W połowie stycznia w sieci pojawiły się informacje o tym, że trwają rozmowy między Telewizją Polską a osobami reprezentującymi Roberta Górskiego, których celem miałoby być wprowadzenie do ramówki „Ucha Prezesa”. Ku uldze wielu fanów okazało się wstępnie, że na potrzeby telewizji ma powstać zupełnie nowy serial - „Lemingrad”. Jego fabuła ma być ściśle związana z aktualnymi wydarzeniami politycznymi w Polsce, a każdy z odcinków ma się zamykać w 30 minutach. Będzie on jednak nastawiony na żarty z opozycji.

Który odcinek „Ucho Prezesa” był według Ciebie najlepszy?

Justyna Kierzkowska
Tagi: #Seriale