13.10.2017 13:32

„Roswell: W kręgu tajemnic” powróci jako reboot

Stacja telewizyjna CW znana z seriali o superbohaterach DC zapowiada, że pracują nad odświeżoną wersją produkcji o kosmitach i przyjaciołach.

„Roswell: W kręgu tajemnic” powróci jako reboot
foto: materiały prasowe

Jak donosi The Hollywood Reporter, CW rozpoczęło prace nad unowocześnioną wersją „Roswell”. Na pokładzie jako scenarzystka ma się znaleźć producentka serialu „The Originals” Carina MacKenzie. Nowa wersja idzie tropem oryginału i ma być oparta na książce Melindy Metz zatytułowanej „Roswell High”.

Mimo, że produkcja dopiero dostała zielone światło, Warner Bros udostępnił oficjalny zarys fabularny serialu:

"

Po niechętnym powrocie do swojego rodzinnego miasteczka Roswell w stanie Nowy Meksyk, córka nielegalnych imigrantów odkrywa zaskakującą prawdę o swojej nastoletniej miłości – jest on kosmitą, który swoje nieludzkie umiejętności trzymał ukryte przed całym światem. Dwójka stara się obudzić swoje stare uczucie, jednocześnie wciąż ukrywając niezwykłe talent mężczyczny. Niestety na ich drodze staje brutalny i pełen przemocy atak, który sprawia, że ludzie zaczynają zdawać sobie sprawę, że obcy są na Ziemi. Strach i nienawiść powoduje, że mężczyzna może zostać schwytany, a ich uczucie skończone. "

MacKenzie będzie również pełniła rolę producenta wykonawczego wraz z Justinem Falveyem, Darrylem Frankiem, Lawrence’m Benderem i Kevinem Kellym Brownem. Za cały projekt odpowiedzialne jest Warner Bros. Television, Amblin Television i Bender Brown Productions. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Cieszy was powrót „Roswell"?

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Roswell