30.01.2018 11:20

Shannen Doherty jest ciekawa nowej wersji „Czarodziejek”

Aktorka wcielająca się w Prudence Halliwell skomentowała powstający reboot seriali „Czarodziejki”. 

Shannen Doherty jest ciekawa nowej wersji „Czarodziejek”
foto: kadr z serialu Czarodziejki

Pod koniec stycznia 2018 roku informowaliśmy, że stacja CW zamówiła pilota nowej wersji serialu „Czarodziejki”. Jedna z głównych członkiń obsady, Holly Marie Combs  w dość ostrych słowach odniosła się do pomysłu na reboot popularnej produkcji. Nie ma się co dziwić, bo obecnie duża część nowych propozycji filmów i seriali, to tak naprawdę odgrzewane wersje hitów sprzed kilku lat. Rynek zalewają nie tylko sequele niekończących się serii, ale przede wszystkim remaki i rebootyShannen Doherty również postanowiła odnieść się do odmłodzonej wersji „Czarodziejek”.

Reboot „Czarodziejek” - komentarz Shannen Doherty 

Aktorka, która w oryginalnym serialu wcielała się w Prudence Halliwell, również wypowiedzieć się na temat pomysłu stacji CW. W tym celu opublikowała na swoim Twitterze szereg wpisów, w których komentuje reboot „Czarodziejek”. 

"

Wszystko jest remake'owane albo rebootowane. W jakiś sposób każdy serial, każdy film. „Czarodziejki” był niesamowitym serialem inspirującym kobiety. Jestem dumna, że mogłam zacząć serial, który przetrwał test czasu, o czym świadczy rzesza wiernych fanów. To uhonorowanie dla oryginału, że nowa wersja jest w ogóle brana pod uwagę. Właściwie jestem ciekawa pomysłu na nią. I nie, nie będzie to ten sam serial, ale nigdy tak nie jest.  "

Doherty spogląda na reboot „Czarodziejek” życzliwszym okiem niż jej koleżanka z planu i dostrzega pozytywy powstania nowej wersji serialu, który u progu nowego millenium cieszył się ogromną popularnością. Aktorka weszła też w polemikę z fanami oryginalnego serialu. Jedna z użytkowniczek Twittera cieszy się z nowej wersji „Czarodziejek”, ale nie podoba się jej, w jaki sposób twórcy mówią o swojej produkcji. Chodzi o umniejszanie oryginałowi i nastawienie twórców, którzy chcą przebić popularność oryginału. 

"

Tak. W samo sedno. Ich słownictwo jest straszne  trochę obraźliwe. Ale wszyscy popełniają błędy. Być może ostra reakcja spowoduje, że będą bardziej rozważni w przyszłości.  "

Mimo wszystko aktorka jest pozytywnie nastawiona do przedsięwzięcia CW i ma nadzieję, że nowa wersja również stanie się inspiracją dla widzów serialu. Na razie trwają wstępne prace i nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się premiera, ani nawet kto wcieli się w siostry Halliwell. Będziemy Was informować na bieżąco. 

Czy reboot „Czarodziejek” odniesie sukces?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale Czarodziejki