07.08.2019 11:38

Stacja ABC stworzy serial o superbohaterce Marvela. Co wiemy o produkcji?

Choć "Agenci T.A.R.C.Z.Y." schodzą ze sceny, nie oznacza to końca współpracy Marvela i stacji ABC. Na kanale pojawi się nowy serial Marvela. O kim opowie?

Foto: kadr z filmu "Avengers: Endgame"
Foto: kadr z filmu "Avengers: Endgame"

Oficjalnie potwierdzono, że nadchodzący 7. sezon "Agentów T.A.R.C.Z.Y." będzie jednocześnie finałowym. Czy oznacza to, że stacja ABC kończy z Marvelem? Zdecydowanie nie. Okazuje się, że włodarze stacji pracują już nad nową produkcją osadzoną w uniwersum Marvela. Co wiemy o serialu?

Stacja ABC stworzy serial o superbohaterce Marvela

Seriale oparte na komiksach Marvela cieszą się sporą popularnością. Nic zatem dziwnego, że stacja ABC postanowiła kontynuować tak owocną współpracę. Co wiemy o nadchodzącym serialu? Na obecną chwilę jedynie tyle, że jego główną bohaterką będzie kobieta. Jak twierdzi prezes ABC Entertainment, Karey Burke, produkcja ma być powiewem świeżości i wpisywać się w strategię promocji kobiecych postaci.

"

Rozmawiałam z Marvelem i aktualnie prowadzimy negocjacje w sprawie pewnego szczególnego projektu "

"Punisher", "Daredevil" i "Legion", foto: materiały promocyjne
"Punisher", "Daredevil" i "Legion", foto: materiały promocyjne
Przeczytaj także Top 14: Najlepsze seriale o superbohaterach [RANKING]

Jak to powiedziała Scarlett Johansson - "Przyszłość Marvela jest kobietą". Ciężko się z tym stwierdzeniem nie zgodzić śledząc ostatnie doniesienia. W 4. fazie Marvela czeka nas między innymi solowy film o przygodach Czarnej Wdowy, wprowadzenie postaci Potężnej Thor oraz Walkiria w roli pierwszej otwarcie homoseksualnej superbohaterki, która - w ramach przypomnienia - jest teraz królową Asgardu.

Zobacz też: Top 10 aktualnie emitowanych seriali o silnych kobietach

Tagi: News Seriale Marvel