22.08.2018 16:55

Jim Hopper i Joyce Byers będą razem w 3. sezonie „Stranger Things”? Tego chcieliby fani i… obsada serialu

Nie od dziś wiadomo, że między szeryfem policji w Hawkins a matką pechowego Willa iskrzy. Czy w 3. sezonie „Stranger Things” Jim i Joyce w końcu zostaną parą?

Joyce i Hopper Stranger Things
foto: kadr z serialu "Stranger Things"

Jim Hopper, początkowo kreowany na oschłego policjanta, który nie wierzy w nadprzyrodzone zjawiska w Hawkins, z czasem stał się jednym z największych słodziaków serialu „Stranger Things”, a co za tym idzie – ulubieńcem publiczności. Jego relacja z Joyce, matką Willa, również ewoluowała na przestrzeni dwóch sezonów, docierając do punktu, w którym spokojnie mogłoby narodzić się romantyczne uczucie. Fani od dawna marzą o tym, by wreszcie zobaczyć ich razem, czemu dają wyraz w licznych filmikach, fanfikach i grafikach. Czy istnieją szanse, że ich marzenie się spełni?

Hopper i Joyce

Czy Jim i Joyce będą razem?

Twórcy „Stranger Things” nie zabrali na razie głosu w tej sprawie, jednak temat romansu Hoppera i Joyce chętnie komentują aktorzy. David Harbour, który wcielał się w postać szeryfa, w wywiadzie dla Variety wyznał:

"

Od samego początku uważałem, że tych dwoje zniszczonych przez życie, pokręconych, pięknych ludzi, to dwa kawałki puzzli, które nie potrafią się znieść, ale tak naprawdę potrzebują siebie nawzajem. "

Wcielająca się w Joyce Winona Ryder niestety jest obecnie zajęta swoim małżeństwem z Keanu Reevesem, więc nie wypowiedziała się w tej kwestii. O komentarz pokusiła się natomiast Millie Bobby Brown, czyli serialowa Jedenastka. Jak powiedziała:

"

Byłabym szczęśliwa, jeśli tych dwoje by się zeszło. Jopper jest moją życiową inspiracją. Winona Ryder i David Harbour są jak moi rodzice na planie (…). A gdyby zeszli się w serialu, oznaczałoby to, że Will i Jedenastka są przyrodnim rodzeństwem. A to również byłoby wspaniałe, bo Noah jest moim najlepszym przyjacielem. "

Czy sugestie aktorów zostały wysłuchane i w 3. sezonie „Stranger Things”  Jopper (Joyce + Hopper) stanie się faktem? Tego zapewne dowiemy się dopiero z nadchodzących odcinków. W każdym razie – po śmierci Boba – nic nie stoi na przeszkodzie.

„Stranger Things 3” – kiedy premiera?

Netflix nie podał jeszcze oficjalnej daty premiery 3. sezonu „Stranger Things”, jednak zapowiedziano, że nowych odcinków możemy spodziewać się latem 2019 roku.

Czy Jim i Joyce powinni zostać parą?

Natalia Hluzow
Tagi: Stranger Things David Harbour Winona Ryder