26.02.2018 13:21

W „Stranger Things 3” pojawi się troje nowych bohaterów. Co o nich wiemy?

Już niebawem rozpoczną się zdjęcia do 3. sezonu „Stranger Things”, w którym obok stałej ekipy z Hawkins w stanie Indiana, zobaczymy trzy zupełnie nowe postaci. 

stranger things 3 nowi bohaterowie
foto: materiały prasowe Netflix

Mike, Dustin, Lucas, Will i intrygująca Jedenastka dali się poznać z jak najlepszej strony już w 2016 roku, kiedy serial „Stranger Things” zadebiutował w serwisie Netflix. W towarzystwie starszego rodzeństwa - Jonathana, Nancy i jej chłopaka Steve'a, komendanta Jima Hoppera oraz Winony Ryder w roli przerażonej matki, paczka nastoletnich geeków podbiła serca publiczności na całym świecie. W 2. sezonie do obsady dołączyła przede wszystkim dwójka młodych aktorów, Sadie Sink i Dacre Montgomery, którzy wcielili się w przyrodnie rodzeństwo od niedawna mieszkające w Hawkins. Trzeci sezon „Stranger Things” ma zaprezentować kolejne nowe twarze. 

Stranger Things obsada

Nowi bohaterowie w „Stranger Things 3”

Jak informowaliśmy Was już wcześniej, zdjęcia do „Stranger Things 3” mają rozpocząć się wiosną 2018 roku. Nic więc dziwnego, że twórcy skupiają się teraz na kompletowaniu obsady. Jak donoszą tajemne źródła portalu thathashtagshow.com, bracia Duffer poszukują odtwórców trzech następujących ról:

  • Burmistrz Larry Kline - opisywany jako klasyczny, cwany polityk z lat 80. Kline ma być żałosnym i interesownym mężczyzną w wieku między 40 a 60 lat;
  • Bruce - ok. 50-letni dziennikarz newsowy o niejasnej moralności - z zewnątrz seksistowski, gruby i niechlujny;
  • Patricia Brown - urocza starsza pani z sąsiedztwa w wieku ok. 70 lat, która dba o swój ogród i zawsze służy dobrą radą dzieciakom z okolicy. 

Powyższe imiona i nazwiska mogą jeszcze ulec zmianie, ale opisy postaci to kolejna wskazówka na temat tego, co czeka nas w 3. sezonie „Stranger Things”. 

Stranger Things Jedenastka

Co wydarzy się w 3. sezonie „Stranger Things”?

Dotychczas z wywiadu z Shawnem Levym, producentem wykonawczym i jednym z reżyserów serialu, dowiedzieliśmy się, że Will będzie mógł wreszcie trochę odpocząć, przyjaźń Steve'a i Dustina osiągnie wyższy poziom, a cała paczka będzie musiała walczyć z zupełnie nowymi siłami zła.

Steve i Dustin Stranger Things

Jak burmistrz miasta wpłynie na losy młodych przyjaciół? Czy nowy dziennikarz będzie raczej pomagał, czy przeszkadzał Mike'owi i spółce? I czy starsza pani z sąsiedztwa jest faktycznie tak miła, jak ją opisują, czy ma jakiś związek z odwróconym światem?

Tego wszystkiego dowiemy się niestety dopiero w 2019 roku, kiedy Netflix zaprezentuje 3. sezon serialu. Możemy być jednak pewni, że twórcy jak zwykle szykują dla nas mnóstwo zaskoczeń, strachów i wspomnień z lat 80.

Natalia Hluzow