10.07.2018 17:06

„Stranger Things 3”: w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z 3. sezonu „Stranger Things”. Prezentują Millie Bobby Brown i Sadie Sink podczas pracy na planie serialu.

Jedenastka
foto: materiały prasowe Netflix

Trwają zdjęcia do 3. sezonu jednego z najsłynniejszych seriali Netfliksa. Grupa przyjaciół z Hawkins już niebawem zmierzy się z nowymi niebezpieczeństwami, jednak pozna też nowych przyjaciół i stanie przed nowymi, codziennymi wyzwaniami, takimi jak na przykład... dojrzewanie. W sieci znalazły się pierwsze zdjęcia z planu „Stranger Things 3”.

„Stranger Things 3”: pierwsze zdjęcia z planu

„Stranger Things 3” zadebiutuje w serwisie Netflix dopiero w 2019 roku, jednak już teraz możemy przyjrzeć się dziewczynom z obsady podczas pracy na planie. Sadie Sink i Millie Bobby Brown, odtwórczynie ról Jedenastki i Max, przechadzają się po fikcyjnym Hawkins, jak gdyby wszystko wróciło do normy. Jedenastka, która nosi już teraz swoje prawdziwe imię Jane i przebywa pod opieką Jima Hoppera jako jego przysposobiona córka, w niczym nie przypomina obdarzonego nadnaturalnymi mocami dziwadła z pierwszego sezonu ani zbuntowanej bohaterki z sezonu drugiego. Na zdjęciach z planu „Stranger Things 3” prezentuje się jak zupełnie zwyczajna nastolatka:

Powyższe obrazy potwierdzają słowa młodej aktorki, która w jednym z ostatnich wywiadów wspomniała, że w 3. sezonie „Stranger Things”, ważnym wątkiem będzie dojrzewanie Jedenastki. Mimo wszystko mamy jednak przeczucie, że ta szara codzienność obarczona zwykłymi problemami wkrótce zostanie przerwana przez przybyszy z odwróconego świata. 

„Stranger Things 3” - kiedy premiera?

W obsadzie 3. sezonu „Stranger Things” powróci stała ekipa z Hawkins, a więc Mike, Will, Lucas, Dustin, Eleven i Max, nieco starsi Nancy, Steve i Jonathan oraz rodzice i opiekunowie głównych bohaterów z Joyce Byers i Jimem Hopperem na czele. W fikcyjnym miasteczku w stanie Indiania pojawią się też nowe postaci: dziennikarz i burmistrz Hawkins, w których wcielą się Jake Busey i Cary Elwes, oraz dwie nastoletnie bohaterki – Robin grana przez Mayę Thurman-Hawke i ratowniczka na basenie, w którą wcieli się Francesca Reale. Akcja 3. sezonu „Stranger Things” ma toczyć się latem 1985. Premiera została zapowiedziana na 2019 rok.

Natalia Hluzow
Tagi: Seriale Stranger Things Netflix