07.11.2019 11:23

"Stranger Things 3" - zobacz wpadki z planu serialu Netfliksa [WIDEO]

Netflix opublikował materiał wideo z planu zdjęciowego do "Stranger Things 3", w którym zawarto najśmieszniejsze wpadki, które przydarzyły się gwiazdom.

Stranger Things
foto: Stranger Things/Twitter

Miliony fanów na całym świecie czekają na 4. sezon serialu "Stranger Things". Niecierpliwość na pewno umilą wpadki z planu pochodzące z poprzedniego sezonu hitu Netfliksa.

"Stranger Things 3" - wpadki z planu serialu Netfliksa

Chociaż fabuła trzeciej odsłony przygód dzieciaków z Hawkins była niezwykle mroczna i niejednokrotnie ocierała się o horror, okazuje się, że gwiazdy serialu bawiły się nadzwyczaj dobrze. Na oficjalnym koncie na Twitterze serialu pojawiło się prawie czterominutowe nagranie, przedstawiające najśmieszniejsze pomyłki, oraz żarty i wygłupy gwiazd.

Wideo rozpoczyna się od zabawnej sceny, w której Millie Bobby Brown (Eleven) i Sadie Sink (Max) postanawiają wykorzystać kolory swoich płaszczy przeciwdeszczowych do zaśpiewania piosenki o ketchupie i musztardzie. W dalszej części kompilacji widzimy tradycyjne pomyłki i wpadki aktorów. Szczególną uwagę przykuwa jednak David Harbour (Hopper), który nie potrafi powstrzymać śmiechu, wypowiadając słowo "babcia". Jak widać, gra w serialu to nie tylko ciężka harówka, ale też momenty, w których nie można opanować łez śmiechu.

Stranger Things 4
Stranger Things 4
Przeczytaj także Znamy tytuł pierwszego odcinka 4. sezonu "Stranger Things"

"Stranger Things 4" - kiedy premiera?

Bohaterom serialu nie jest jednak do śmiechu. W 3. sezonie pojawiło się wiele traumatycznych przeżyć - śmierć Billy'ego, poświecenie się Hoppera, który jest uznawany za martwego oraz rozłąka głównych bohaterów serialu po przeprowadzce Willa i jego rodziny. Jak losy głównych bohaterów ponownie splotą się w 4. sezonie? Co tak naprawdę stało się z Hopperem? Czy miasteczku Hawkins nadal zagrażają przerażające istoty z Drugiej Strony? Przekonamy się dopiero za rok. Nowe odcinki "Stranger Things" trafią na Netflix w listopadzie 2020 roku.

Stranger Things
Stranger Things
Przeczytaj także Poznaliśmy datę 4. sezonu "Stranger Things"? Pojawiły się nowe informacje

Zobacz też: 4. sezon "Stranger Things" będzie inspirowany m.in. komedią romantyczną i dramatem o samobójstwie dziecka

Tagi: Seriale Stranger Things Netflix