16.11.2018 14:34

"Teoria wielkiego podrywu": Czy powstanie spin-off o Leonardzie i Penny?

"Teoria wielkiego podrywu" chyli się ku końcowi, w związku z czym zaczęły pojawiać się plotki na temat potencjalnego spin-offu serialu. Czy z pozoru niedobrana para małżonków doczeka się własnej produkcji?

Penny i Leonard Teoria wielkiego podrywu
foto: kadr z serialu "Teoria wielkiego podrywu"

W sierpniu 2018 roku stacja CBS poinformowała o zakończeniu "Teorii wielkiego podrywu" na 12. sezonie. Czy miłośnicy serii mogą liczyć na kontynuację przygód Leonarda i Penny w nowym serialu? Kaley Cuoco wcielająca się w główną żeńską rolę nie wyklucza takiej możliwości. 

Kaley Cuoco o spin-offie "Big Bang Theory"

Podczas rozmowy z portalem Entertainment Tonight na temat pożegnania z serialem, Kaley Cuoco wyrażała m.in. swoje wzruszenie w związku z zakończeniem 12-letniego etapu swojego życia. Zapytana o to, czy zgodziłaby się wystąpić w spin-offie poświęconym Leonardowi i Penny, odpowiedziała:

"

Na pewno byłabym zainteresowana ponowną współpracą z Chuckiem [Lorrem, współtwórcą serialu]. To są postacie należące do Chucka, więc tak naprawdę wszystko zależy od niego. "

Wypowiedź Cuoco nie odbiera co prawda nadziei fanom, jednak nie jest też żadnym potwierdzeniem ewentualnego spin-offu "Teorii wielkiego podrywu". Chuck Lorre i Bill Prady, którzy wspólnie stworzyli słynny serial CBS, nie wyrazili dotychczas zainteresowania realizacją kolejnej produkcji z Kaley Cuoco i Johnem Galeckim w rolach głównych.

"Teoria wielkiego podrywu" sezon 12 - gdzie oglądać?

Zrozpaczonym fanom produkcji pozostało zatem celebrowanie ostatnich odcinków serialu o czwórce naukowców z Pasadeny oraz śledzenie przygód młodego Sheldona w prequelu/spin-offie "Big Bang Theory". Już niebawem zobaczymy też crossover obydwu produkcji w specjalnym odcinku "Teorii wielkiego podrywu". 

Seriale są obecnie emitowane na Comedy Central. Poprzednie sezony "Teorii wielkiego podrywu" i "Młodego Sheldona" są też dostępne na platformie HBO GO.

Natalia Hluzow
Tagi: Seriale Teoria wielkiego podrywu