18.07.2018 13:08

„The Crown 3”: pierwsze zdjęcia Heleny Bonham Carter i Bena Danielsa w rolach księżniczki Małgorzaty i jej męża

Netflix udostępnił kolejne zdjęcia z 3. sezonu „The Crown”. Tym razem mamy okazję zobaczyć na nich Helenę Bonham Carter w roli księżniczki Małgorzaty oraz Bena Danielsa jako jej męża, Antony'ego Armstronga-Jonesa. 

The Crown Małgorzata i Antony
foto: materiały prasowe Netflix

Księżniczka Małgorzata to jedna z głównych bohaterek „The Crown”, której romanse, hulaszcze życie i niesubordynacja są istotnym wątkiem serialu od pierwszych odcinków. W 2. sezonie siostra Elżbiety poznaje niepokornego fotografa, Antony'ego Armstronga-Jonesa, za którego wychodzi w jednym z finałowych odcinków. W parę sprzeciwiającą się etykiecie obowiązującej w Buckingham Palace wcielali się dotychczas Vanessa Kirby i Matthew Goode, który za swoje role w „The Crown” (drugoplanową żeńską i gościnną męską) otrzymali nominacje do nagród Emmy 2018. W 3. sezonie zastąpią ich Helena Bonham Carter i Ben Daniels. Netflix udostępnił pierwsze zdjęcia przedstawiające starszych aktorów w rolach hrabiny i hrabiego Snowdon. 

„The Crown”: Helena Bonham-Carter i Ben Daniels na pierwszych zdjęciach z 3. sezonu 

Choć 3. sezon „The Crown” zadebiutuje dopiero w 2019, pierwsze oficjalne zdjęcie Olivii Colman w roli Elżbiety II pojawiło się już 16 lipca 2018. Dwa dni później Netflix pokazał także premierowe fotosy przedstawiające Helenę Bonham Carter jako księżniczkę Małgorzatę i Bena Danielsa jako Antony'ego Armstronga-Jonesa. Obie fotografie możecie zobaczyć poniżej:

Helena Bonham Carter The Crown
Ben Daniels

Serial „The Crown” opowiada o rządach królowej Elżbiety II na tronie Wielkiej Brytanii i wprowadza widzów w intrygi, spiski i romanse rozgrywające się za kulisami najważniejszych wydarzeń XX wieku. „The Crown” jest jedną ze sztandarowych oryginalnych produkcji Netfliksa, który w 2018 roku otrzymał aż 13 nominacji do nagród Emmy, w tym dla najlepszego serialu dramatycznego oraz najlepszej pierwszoplanowej roli żeńskiej. W dwóch pierwszych sezonach serialu w królową Elżbietę II wcielała się Claire Foy, jako książę Filip partnerował jej Matt Smith. W nadchodzącym sezonie zastąpią ich Olivia ColmanTobias Menzies. Premiera „The Crown 3” została zapowiedziana na 2019 rok.

Natalia Hluzow
Tagi: News Seriale Netflix The Crown Helena Bonham Carter