09.05.2018 12:32

Twórca „Fear of The Walking Dead” potwierdza, że jeden z bohaterów wciąż żyje

W 4. sezonie „Fear of The Walking Dead” nastąpił skok w czasie. Fani zastanawiali się, czy jedna z postaci wciąż żyje. Andrew Chambliss potwierdził, że bohater ma się dobrze. 

Fear of The Walking Dead
foto: materiały pormocyjne

Kolejna seria „Fear of The Walking Dead” opowiada dalsze losy rodzin Clarków, Manawa i Salazarów. Jednak między ostatnim odcinkiem 3. sezonu a pierwszym docinkiem 4. sezonu pojawiła się spora luka czasowa. Twórcy postanowili dogonić wydarzenia z serialu „The Walkingd Dead” i z tego powodu nastąpił skok w czasie. Pod koniec poprzedniego sezonu Daniel Salazar grany przez Rubéna Bladesa został postrzelony. Strand okazał się zdrajcą, który knuł wraz z Proctorem jak przejąć władzę nad tamą. Strzał pada w finale i widzowie zostali pozostawieni bez odpowiedzi, czy Danielowi udało się przeżyć. Z pomocą spieszy jeden z showrunnerów serialu.

„Fear of The Walking Dead” - czy Daniel Salazar żyje?

Po zakończeniu 3. sezonu spin-offa „The Walking Dead” pojawiło się wiele teorii widzów zaniepokojonych rannym Salazarem. Były głosy, że bohater zginął, ale wielu fanów dowodziło, że wciąż żyje. Te ostatnie domysły potwierdził jeden z twórców serialu Andrew Chambliss, wyjawi los Daniela w rozmowie z TV Line. 

"

Udało mu się przeżyć pożar w winnicy. Potem został postrzelony w twarz i jeszcze ta eksplozja tamy... Zdecydowanie dobry z niego zawodnik! "

Daniel Salazar przeszedł bardzo dużo. W pewnym momencie myślał nawet... że nie żyje. Na razie nie wiadomo czy twórcy przywrócą postać na ekran. Jeśli tak się stanie, należy spodziewać się zemsty nad Strandzie, którym konflikt narastał do jakiegoś czasu. Jeśli nie pojawi się w „Fear of The Walking Dead” to możliwe, że ponownie zobaczymy go w kolejnym spin-offie. Twórcy serialowego uniwersum „The Walking Dead” od dawna zapowiadają, że świat wypełniony zombie się rozrośnie. Zasugerowali też, że na ekran powróci jeden z głównych bohaterów, który został uśmiercony na początku 4. sezonu. Mowa o Nicku Clarku. Twórcy serialu zdradzili, że możemy się niebawem spodziewać opowieści o tym, co wydarzyło się między 3. i 4. sezonem „Fear of The Walking Dead”.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale The Walking Dead Fear of The Walking Dead