07.11.2018 12:07

Tytuł jednego z odcinków 4. sezonu "Lucyfera" będzie hołdem dla fanów

I kto powiedział, że Diabeł nie ma serca? Twórcy "Lucyfera" postanowili złożyć fanom hołd w najlepszy możliwy sposób - nazywając jeden z odcinków na ich cześć.

Tytuł jednego z odcinków 4. sezonu "Lucyfera" będzie hołdem dla fanów
foto: kadr z wideo

Pewnie większość ucieszyłaby się bardziej, gdyby twórcy np. udostępnili cały 4. sezon za darmo, ale to niestety nie wchodzi w rachubę. Nie mniej, Joe Henderson (szef produkcji) i jego scenarzyści postanowili oddać fanom hołd, nazywając jeden z odcinków "Save Lucifer". Dokładnie te same słowa zostały użyte w twitterowej kampanii, która skłoniła Netfliksa do kupienia praw do serialu i stworzenia kolejnych odcinków produkcji. 

Epizod pod tym tytułem ma być 9. odcinkiem 4. sezonu. Tego dowiadujemy się z tweeta Hendersona, który obiecał wcześniej, że podzieli się jedną z nazw nowych odcinków, jeżeli wystarczająca liczba osób prześle mu zdjęcie z wyborów do senatu i izby USA. Twórca słowa dotrzymał i wielbiciele pana Piekieł otrzymali miły prezent z jego strony:

"

Wy Lucyfani nigdy nie zawodzicie - uwielbiam patrzeć na te naklejki z głosowania! Zgodnie z umową - oto okładka scenariusza do odcinka 409. Nasz sposób na oddanie hołdu Wam i waszej niesamowitej kampanii, która przywróciła do żywych nasz serial.  "

"Lucyfer" 4. sezon - kiedy premiera?

Niestety, na razie twórcy milczą na temat szczegółów produkcji - wiemy, że w połowie sierpnia 2018 roku ruszyły zdjęcia do 4. sezonu przygód Lucyfera Morningstara, a na bieżąco zakulisowe zdjęcia na swojego Instagrama wrzuca Tom Ellis, aktor wcielający się w tytułowego bohatera. Mężczyzna zapowiedział również, że w serialu zobaczymy rozbierane sceny, a samo show ma być nieco mroczniejsze, niż wcześniej. Wszystko dlatego, że twórcy postanowili postawić na eksploracje bardziej mistycznych elementów mitologii "Lucyfera".

Niestety, na razie jest za wcześnie by mówić o dacie premiery nowych odcinków. Kolejne sezony "Lucyfera" debiutowały w okolicach września lub października, ale ten okres nie wchodzi raczej w rachubę w przypadku 4. sezonu produkcji. Bardziej prawdopodobny wydaje się być wrzesień i październik, ale roku 2019.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Netflix Lucyfer