06.11.2018 16:42

"Ucho prezesa" skończy się po 4. sezonie?

Robert Górski, współtwórca i gwiazda serialu internetowego "Ucho prezesa", zapowiedział, że nadchodzący, 4. sezon produkcji, będzie prawdopodobnie ostatnim.

Ucho prezesa ostatni sezon
foto: kadr z serialu "Ucho prezesa"

Satyryczny serial polityczny Roberta Górskiego i Mikołaja Cieślaka z Kabaretu Moralnego Niepokoju chyli się ku końcowi. A przynajmniej tak zapowiada scenarzysta i odtwórca głównej roli w "Uchu prezesa". Już w listopadzie 2018 na platformie Showmax i w Telewizji WP zadebiutuje 4. sezon serialu i zgodnie ze słowami Górskiego, będzie to ostatnia odsłona produkcji.

"Ucho prezesa" - czy będzie 5. sezon?

W wypowiedzi dla portalu Wyborcza.pl Robert Górski zapowiedział zakończenie "Ucha prezesa" oraz wyjaśnił, dlaczego nie zamierza raczej kontynuować serialu:

"

Kręcimy czwarty sezon, ostatni prawdopodobnie. Tak się umówiliśmy z Showmaksem, tak to miało wyglądać od początku. Wydaje mi się, że tyle wystarczy. Rola tego serialu została spełniona. Trochę jestem tym zmęczony, może chciałbym zrobić coś innego. "

"Ucho prezesa" zadebiutowało bezpłatnie w sieci 9 stycznia 2017 roku. Od 15 lutego 2017 produkcję przejął serwis Showmax. Osią fabularną serialu jest sytuacja polityczna w Polsce, która komentowana jest w sposób satyryczny poprzez ukazywanie różnych polityków na audiencji w gabinecie Prezesa. Główny bohater, bardzo rzadko wynurzając się ze swojej siedziby, rządzi i dzieli całym krajem.

Prócz Prezesa i Mariusza w stałej obsadzie możemy oglądać Izabelę Dąbrowską jako panią Basię, Sebastiana Stankiewicza jako jej syna, Lesława Żurka jako Ryśka i Tomasza Sapryka jako Grzegorza, a także Pawła Koślika jako Adriana... tzn. Andrzeja, pana prezydenta. Gościnnie w "Uchu prezesa" występują też inni aktorzy, w tym gwiazdy polskiego kina jak: Andrzej Seweryn, Wiktor Zborowski, Michał Żebrowski, Artur Barciś czy Cezary Żak.

"Ucho Prezesa" sezon 4 - kiedy premiera?

Nowy sezon "Ucha Prezesa" trafi do sieci już w połowie listopada 2018 roku. Premiera odbędzie się 15 listopada na platformie Showmax, a następnie (w niedzielę 18 listopada) pierwszy odcinek zadebiutuje w Telewizji WP. Niestety, 4 sezon serialu nie będzie udostępniany na YouTube. Na oficjalnym kanale "Ucha prezesa" można jednak nadal oglądać poprzednie sezony produkcji.

Czy "Ucho prezesa" powinno skończyć się po 4. sezonie?

Natalia Hluzow
Tagi: Seriale Ucho prezesa