11.09.2019 10:20

"Umbrella Academy 2" - do obsady serialu dołączyli nowi aktorzy. Kogo zagrają?

Fani superbohaterów z całego świata czekają na drugi sezon serialu Netflix "Umbrella Academy". Do obsady produkcji dołączyło trzech aktorów. W kogo się wcielą?

Umbrella Academy
foto: kadr z serialu Umbrella Academy

Serial "Umbrella Academy" odniósł wielki sukces i był przez pierwsze miesiące 2019 roku flagowym tytułem Netfliksa. Wierni fani oczarowani nietypową historią o superbohaterach czekają na kontynuację przygód członków tytułowej druzyny. Do głównych bohaterów dołączą trzy nowe postacie. Kim będą i kto je zagra?

"Umbrella Academy" sezon 2 - nowi bohaterowie w serialu Netflix

W 2008 roku światło dzienne ujrzał komiks wydawnictwa Dark Horse pod tytułem "Umbrella Academy" stworzony przez Gerarda Waya z My Chemical Romance oraz rysownika Gabriel Bá. Komiks opowiada o grupie niespodziewanie narodzonych dzieci, posiadających supermoce. Kilkoro z nich zostaje adoptowanych przez tajemniczego mężczyznę, który przygotowuje podopiecznych do nadchodzącej Apokalipsy.

11 lat później ukazała się netfliksowska adaptacja tej niesamowitej historii o dysfunkcyjnej rodzinie superbohaterów. Do jej szeregów dołączą niebawem trzej nowi bohaterowie. Czy również będą posiadać nadludzkie umiejętności?

Ritu Arya

Ritu Arya ("Humans") zagra Lilę - kobietę - kameleona, która w zależności od sytuacji potrafi być zarówno szalenie genialna, jak i po prostu szalona. Nieprzewidywalna, łobuzerska i sarkastyczna. Lily jest obdarzona wyjątkowo specyficznym poczuciem humoru.

Yusuf Gatewood

Yusuf Gatewood ("Good Omens") wcieli się w postać Raymonda - urodzonego przywódcy, który jest tak inteligentny, poważny i pewny siebie, że uważa, iż nie musi tego w żaden sposób udowadniać. Jest ciepłą, oddaną osobą, która potrafi rozbroić cię jednym spojrzeniem. Przykładny mąż i typ człowieka, z którym każdy chciałby się przyjaźnić.

Marin Ireland

Marin Ireland ("Y: Ostatni z mężczyzn") zagra Sissy - nieustraszoną i bardzo bezpośrednią kobietę z Teksasu. Jest matką i żoną, która wyszła za mąż zbyt młodo i z niewłaściwych powodów. Będąc ciągle w kwiecie wieku, chce na nowo odkryć, jak wspaniałe może być życie i miłość.

Umbrella Academy
Umbrella Academy
Przeczytaj także "Umbrella Academy": Netflix rozpoczął zdjęcia do 2. sezonu serialu. Gwiazdy podzielił się zakulisowym materiałem wideo

Jak nowi bohaterowie odnajdą się wśród protagonistów z pierwszego sezonu? Czy pomogą powstrzymać nadchodzący koniec świata?

Kadr z serialu "The Umbrella Academy"
Kadr z serialu "The Umbrella Academy"
Przeczytaj także Soundtrack "The Umbrella Academy". Jakie piosenki znalazły się w ścieżce dźwiękowej nowego hitu Netfliksa?

"Umbrella Academy" sezon 2 - kiedy premieria?

Zdjęcia do drugiego sezonu serialu już się rozpoczęły. W serialu Steve'a Blackmana znów zobaczymy także Ellen Page, Toma Hoppera, Davida Castañedę, Emmy Raver-Lampman, Roberta Sheehana, Aidana Gallaghera i Justina H. Mina. Na razie Netflix nie zdradził daty premiery kontynuacji "Umbralla Academy", więc fani muszą uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne informacje dotyczące serialu.

Zobacz: Netflix zapowiedział 2. sezon serialu "The Umbrella Academy"

Tagi: Seriale Netflix Komiks