22.08.2018 12:29

„Veronica Mars” powraca po 11 latach z Kristen Bell w roli głównej

Fani serialu o Veronice Mars mają dziś powody do radości. Kristen Bell powróci w roli detektyw w kontynuacji serialu sprzed 11 lat.

Veronica Mars
foto: Robert Voets/Everett Collection/EAST NEWS

Choć odświeżane uwielbianych produkcji po latach spotyka się raczej z chłodnym odbiorem, w tym przypadku miłośnicy serialu Roba Thomasa powinni być zadowoleni. Nowa odsłona „Veroniki Mars” nie będzie bowiem rebootem czy spin-offem, lecz kontynuacją serii zrealizowaną przez tego samego twórcę i z tą samą aktorką w roli głównej.

Veronica Mars sezon 4 – gdzie oglądać?

„Veronica Mars” ma powrócić z 4. sezonem na platformie Hulu, która odpowiada za sukces „Opowieści podręcznej”. Jak donosi The Hollywood Reporter, zarówno twórca serialu Rob Thomas, jak i wcielająca się w tytułową bohaterkę Kristen Bell („Dobre miejsce”) będą zaangażowani w projekt. Nie wiadomo jeszcze, kto z oryginalnej obsady będzie towarzyszył Kristen Bell w 4. sezonie.

Przedstawiciele Hulu nie skomentowali jeszcze oficjalnie tej sprawy, jednak THR poinformował, że umowa jest bliska finalizacji.

Veronica Mars – ulubienica młodych widzów z początku XXI wieku

Kristen Bell w roli Veroniki Mars zadebiutowała w 2004 roku na stacji UPN. Po 2. sezonach serial przeniesiono do The CW, gdzie wyemitowano tylko jeden sezon zakończony w 2007 roku. Akcja „Veroniki Mars” toczyła się w nieistniejącym miasteczku Neptun, gdzie nastoletnia Veronica rozwiązywała sprawy kryminalne wraz ze swoim ojcem, właścicielem agencji detektywistycznej.

Pomysłodawcą, współscenarzystą i jednym z reżyserów serialu był Rob Thomas, który w 2014 roku stworzył pełnometrażowy film o Veronice, która powraca do Neptune, by wziąć udział w szkolnym jubileuszu, co oczywiście doprowadza ją na trop tajemniczej sprawy morderstwa.

Prócz Kristen Bell w serialu występowali Jason Dohring, Enrico Colantoni, Tina Majorino, Francis Capra, Ryan Hansen oraz Tessa Thompson. Data premiery 4. sezonu „Veroniki Mars” nie jest jeszcze znana.

Natalia Hluzow
Tagi: Seriale Veronica Mars