15.02.2018 12:08

W „The Walking Dead” pojawi się pierwszy całkowicie nagi zombie

Tego jeszcze nie było. W drugiej połowie 8. sezonu „The Walking Dead” zobaczymy całkowicie rozebranego żywego trupa. 

W „The Walking Dead” pojawi się pierwszy całkowicie nagi zombie
foto: kadr z serialu The Walking Dead

Zombie to częsty motyw w kulturze popularnej. Istnieje od dawna, bo ludzkość od zawsze fascynowała śmierć i ewentualne zmartwychwstanie. Na przestrzeni lat pojawiło się wiele książek, komiksów, gier, filmów i seriali poświęconych tej tematyce. Dzięki temu fani horroru mieli okazję spotkać się z oko w oko z najróżniejszymi zombiakami - klauny, policjanci, dzieci, zwierzęta, a nawet groźne zdeformowane mutanty. W serialu „The Walking Dead” pojawiały się nieumarli w różnych rozmiarach i kształtach, którzy za życia mieli rozmaite zawody. Do tej pory nie pojawił się jednak całkowicie nagi umarlak. Aż do teraz!

„The Walking Dead” - pierwszy całkowicie nagi zombie w historii serialu

Zombiak bez ubrania nie jest niczym nowym. Naga nieumarła kobieta pojawiła się już w filmie, który wprowadził produkcje o zombie na zupełnie nowe tory. Chodzi oczywiście o „Noc żywych trupów” w reżyserii George'a Romero.

Jednak do tej pory w słynnym serialu stacji AMC nie pojawił się stwór tego typu. Patrzenie na ubranego zombie nie jest najprzyjemniejszą czynnością, co dopiero na rozebrane monstrum. Ale twórcy serialu postanowili tym elementem przypomnieć, o zbliżającej się premierze 2. części 8. sezonu „The Walking Dead”

Greg Nicotero, który jest producentem wykonawczym, specem od charakteryzacji i reżyserem odcinków w jednej osobie, rozmawiał z Entertainment Weekly. Podczas rozmowy zdradził, że widzowie serialu niebawem zobaczą zombie-golasa.

"

Jest jeden odcinek, w którym po raz pierwszy pojawi się całkowicie nagi szwędacz. Do tej pory tego jeszcze nie zrobiliśmy. "

No dobra, wiemy, że to oficjalna informacja. Niestety Nicotero nie zdradził, czy chodzi o zombie płci damskiej, czy męskiej. Trudno powiedzieć, która opcja jest gorsza dla wzroku widzów... Druga połowa 8. sezonu „The Walking Dead” zadebiutuje na kanale AMC już 25 lutego 2018 roku. 

Jakiej płci powinien być nagi zombie w „The Walking Dead”?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale The Walking Dead