31.07.2019 12:07

Maciej Musiał chciał zagrać inną rolę w serialu "Wiedźmin"

W "Wiedźminie" Netfliksa polski wątek będzie widoczny. Jedną z ról zagra bowiem Maciej Musiał. Okazuje się, że aktor chciał wcielić się w zupełnie inną postać.

Maciej Musiał
Jan Bielecki/East News

Gdy tylko pojawiły się pierwsze informacje na temat serialu "Wiedźmin" od platformy Netflix, media podały także informację, że Maciej Musiał zagra jedną z ról w produkcji. Jak okazuje się po czasie, aktor brał udział w castingu do innej roli. Tej jednak nie udało mu się dostać.

Zobacz także: Jakie były reakcje fanów na zwiastun "Wiedźmina"? Yennefer i Ciri czytają komentarze

"Wiedźmin" Netflix: Maciej Musiał chciał zagrać inną rolę

O swoich staraniach o rolę w "Wiedźminie" Musiał opowiedział w programie Kuby Wojewódzkiego. Okazuje się, że polski aktor rolę w produkcji Netfliksa otrzymał dopiero przy drugim podejściu.

Henry Cavill jako Wiedźmin
Henry Cavill jako Wiedźmin
Przeczytaj także "Wiedźmin": czy Jaskier pojawi się w serialu Netflix? Mamy pewną informację

Musiał zdradził, że na pierwszym castingu do "Wiedźmina", na którym był, brał udział w przesłuchaniu do zupełnie innej roli.

"

Pierwszy casting był na inną rolę, ale byłem do niej za stary, więc nie udało mi się - powiedział.  "

Młody aktor nie zdradził jednak, jakiej roli nie udało mu się dostać. Jak się okazuje, po drugim castingu też nie był dobrej myśli.

"

Później był drugi casting. Tak naprawdę myślałem, że nie udało mi się - przyznał. "

Ostatecznie jednak nie było tak źle, bo Musiał otrzymał tę rolę. Aktor w "Wiedźminie" od Netfliksa wcieli się w postać sir Laszlo.

"Wiedźmin" Netflix: kiedy premiera?

Oficjalna data premiery serialu "Wiedźmin" nie jest jeszcze znana. Wiemy, że produkcja pojawi się na Netfliksie jeszcze w 2019 roku.

Zobacz także: Fani "naprawili" zwiastun "Wiedźmina". Co się zmieniło?