06.05.2019 11:28

Wpadka w najnowszym odcinku "Gry o tron", czyli co nie powinno się znaleźć na stole w Winterfell

Wypadki chodzą po ludziach i nawet twórcy takiego hitu, jak "Gra o tron" nie są nieomylni. Jaką wpadkę zaliczyła "Gra o tron" w 4. odcinku 8. sezonu?

Foto: kadr z 4. odcinka 8. sezonu "Gry o tron"
Foto: kadr z 4. odcinka 8. sezonu "Gry o tron"

Nikt nie jest idealny i nawet w najlepszych superprodukcjach zdarzają się mniejsze lub większe wpadki. Często twórcy nie są w stanie wyhaczyć niedociągnięć w swoich dziełach, a ekipa filmowa nie zawsze potrafi dopilnować by plan zdjęciowy prezentował się dokładnie tak, jak powinien. W końcu wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Jak się okazuje, nawet twórcy takiego hitu jak "Gra o tron" nie są nieomylni i w 4. odcinku 8. sezonu serialu zaliczyli wpadkę, którą w mig zauważyli widzowie. Co zatem nie pasowało do krajobrazu wielkiej sali w Winterfell?

"Gra o tron" 8. sezon 4. odcinek - Wpadka w jednej ze scen

Wspomniana wpadka dotyczy jednej z początkowych scen 4. odcinka 8. sezonu "Gry o tron". Gdy po wygranej bitwie z siłami Nocnego Króla, lordowie Północy wraz z resztą zgromadzonych i swą królową Daenerys na czele, wspólnie biesiadują świętując swe zwycięstwo, jeden z przedmiotów znajdujących się na stole z całą pewnością nie pasuje do otoczenia. Wśród kielichów pełnych wina i innych trunków popularnych w Westeros znalazł się bowiem... kartonowy kubek z kawą. Twórcy "Gry o tron" zaliczyli wpadkę, czy Jon Snow po wygranej bitwie zdążył jeszcze skoczyć do Starbucksa?

Foto: kadr z 4. odcinka 8. sezonu "Gry o tron"
"Gra o tron" 8. sezon 4. odcinek, foto: kadr ze zwiastuna
"Gra o tron" 8. sezon 4. odcinek, foto: kadr ze zwiastuna
Przeczytaj także "Gra o tron" sezon 8: Co wydarzyło się w 4. odcinku? [NAJWAŻNIEJSZE FAKTY]

"Gra o tron" 8. sezon - Gdzie oglądać?

Wszystkiego dotychczasowe odcinki 8. sezonu "Gry o tron" znajdziecie na platformie HBO GO. Najnowsze odcinki emitowane są każdego poniedziałku o godzinie 3:00 i 20:10 na kanale HBO, oraz o godzinie 21:00 na kanale HBO3.

Zobacz też: >> Najdziwniejsze wpadki statystów w znanych filmach <<

Tagi: Gra o tron HBO Gra o tron: sezon 8