08.03.2019 16:04

Wyciekły zdjęcia Yennefer z planu "Wiedźmina" na Netfliksie

Na podstronie Reddita poświęconej "Wiedźminowi" pojawiły się zdjęcia z planu serialu. Przedstawiały głównie postać Yennefer, a zostały zrobione w Hiszpanii.

Wiedźmin
foto: kadr z gry

Kolejny dzień, kolejne newsy dotyczące "Wiedźmina" - na początku marca 2019 roku showrunnerka Lauren S. Hissrich podzieliła się na Instagramie zdjęciami krajobrazów, które szybko zidentyfikowano jako Velen i las Brokilon, znane z prozy Sapkowskiego. Tym razem zostaniemy jednak zabrani do bardziej egzotycznego miejsca, a mianowicie na Wyspy Kanaryjskie, gdzie przyłapano ekipę kręcącą sceny z udziałem Yennefer.

Wiedźmin - wyciekły zdjęcia z planu

Tak jak wspomnieliśmy, główną bohaterką zdjęć jest Anya Chalotra, która gra Yennefer, czarodziejkę i kochankę Geralta. Zdjęcia nie są może najlepszej jakości, ale przynajmniej oferują nam rzut oka na kostium Yennefer. Na materiałach widzimy, jak bohaterka toczy walkę z jakimś czarodziejem, a obok nich leży ranna kobieta. Zobaczcie sami:

yen
Geralt i Yennefer
Geralt i Yennefer
Przeczytaj także „Wiedźmin” pokaże pierwsze spotkanie Geralta i Yennefer w połowie sezonu? Fani przeanalizowali nowe informacje o obsadzie

Wszystkie zdjęcia możecie znaleźć na Imgurze, ale przypominamy, że nie są one najlepszej jakości. Oprócz tego nie zdradzają one zbyt dużych szczegółów fabularnych - oczywiście oprócz tego, że Yennefer będzie walczyła z jakimś nieznajomym czarodziejem. Najprawdopodobniej plan widoczny na fanowskich materiałach reprezentuje Szkołę Aretuzę, która leży na wyspie Thanedd. To zdają się potwierdzać poprzednie doniesienia, które mówią o tym, że "Wiedźmin" Netfliksa pokaże nam pierwsze spotkanie Geralta i Yennefer. 

Wiedźmin - kiedy premiera serialu?

Na razie niestety nie doczekaliśmy się dokładnej daty premiery, kiedy serial trafi na platformę Netflix. Pierwszy sezon "Wiedźmina" ma liczyć 8 odcinków. Zdjęcia główne ruszyły 31 października 2018 roku w Budapeszcie na Węgrzech. Premiera ma się odbyć jeszcze w 2019 roku. 

Zobacz także: >> Henry Cavill przebrał się za Aquamana <<

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Wiedźmin Netflix