24.03.2017 10:25

Zobacz pierwsze zdjęcia z 3. sezonu „Twin Peaks”

Wreszcie możemy zobaczyć, jak po latach prezentują się agent Dale Cooper, Shelly Johnson, Hawk i reszta mieszkańców kultowego miasteczka.

Zobacz pierwsze zdjęcia z 3. sezonu „Twin Peaks”
foto: materiały prasowe

David Lynch z pewnością wie, jak kreować tajemnice. Udowodnił to nie tylko swoimi filmami, lecz także stworzonym we współpracy z Markiem Frostem serialem „Miasteczko Twin Peaks”. Teraz podtrzymuje ten trend przy promocji 3. sezonu, który będzie kontynuował przygody agenta Dale'a Coopera po upływie ćwierćwiecza. Choć jego premiera w stacji Showtime odbędzie się już 21 maja 2017 roku, wciąż wiemy o nim bardzo niewiele.

To, czego zdołaliśmy się dowiedzieć, nastraja jednak bardzo optymistycznie. Większość aktorów z oryginalnych serii powróci do ról naszych ulubionych postaci, a pełna lista płac - na której znaleźli się m.in. Trent Reznor i Eddie Vedder - robi piorunujące wrażenie. Nie musimy już spekulować na temat tego, jak mieszkańcy Twin Peaks zmienili się pod wpływem czasu. Teraz mamy okazję zobaczyć to na własne oczy.

Oto pierwsze zdjęcia z nowej serii „Twin Peaks”:

Choć nie da się ukryć upływu czasu, wygląda na to, że tak naprawdę nic się nie zmieniło. Norma i Shelly wciąż trzymają w ryzach całe miasteczko dzięki serwującej najlepsze placki wiśniowe restauracji Double R, zastępca szeryfa Andy nadal ma problemy z fryzurą, a agent(ka) Denis(e) Bryson niezmiennie czuje się lepiej jako kobieta.

Nasze obserwacje podziela Peggy Lipton, czyli serialowa Norma Jennings:

"

25 lat później wracamy do tych samych przestrzeni i nie da się ukryć, że parę rzeczy się zmieniło, ale wiele z nich - wcale. Myślę, że tego właśnie oczekują fani. Nie wydaje mi się, żeby oczekiwali dużych zmian. Myślę, że znacznie bardziej zależy im na powrocie do momentu, w którym ostatnio przerwaliśmy. "

Na jednym ze zdjęć pojawia się też zmarły w styczniu 2017 roku Miguel Ferrer, który zdążył jeszcze powrócić do roli niesympatycznego agenta Alberta Rosenfielda. Wiemy też, że do serialu powróci słynna Pieńkowa Dama, w którą wcielała się Catherine Coulson. Aktorka zdążyła nakręcić część scen przed śmiercią we wrześniu 2015 roku.

Czekasz na 3. sezon Twin Peaks?

Jakub Gańko
Tagi: Seriale Twin Peaks