04.12.2019 12:41

Zobaczcie pierwszą oficjalną scenę walki z "Wiedźmina" [WIDEO]

W sieci pojawiła się pierwsza scena walki z netfliksowego "Wiedźmina". Jak prezentuje się starcie Geralta i Jeża ze strażnikami z Cintry?

Foto: kadr z wideo
Foto: kadr z wideo

Od premiery "Wiedźmina" dzieli nas już kilkanaście dni. Z tej okazji odtwórca głównej roli zawitał w programie Jimmy Kimmel Live, gdzie opowiedział o pracy na planie i przygotowaniach do roli Geralta. Przy okazji zaprezentowano klip z serialu, w którym widzimy pierwszą scenę walki z udziałem tytułowego bohatera.

"Wiedźmin" - zobaczcie pierwszą oficjalną scenę walki

Jimmy Kimmel poruszył wiele tematów w rozmowie z Cavillem. Nawiązał do jego najpopularniejszej dotąd roli, czyli Supermana, oraz faktu, że Brytyjczyk praktycznie nie korzysta z pomocy kaskaderów. Następnie rozmowa zeszła na temat nadchodzącego "Wiedźmina", gdzie Henry wciela się w głównego bohatera - Geralta z Rivii. Aktor opowiedział o swoim uwielbieniu do gier oraz okolicznościach, w jakich otrzymał angaż do produkcji. Przy okazji zaprezentowano również scenę z serialu. Widzimy w niej Geralta i Jeża walczących ze strażnikami z Cintry (start od 6:22).

Henry Cavill
Henry Cavill
Przeczytaj także "Wiedźmin" - Tomasz Bagiński o Henrym Cavillu: "On stał się Geraltem"

Szczęśliwcy, którzy mieli już okazję zobaczyć pierwsze odcinki "Wiedźmina" zapewniają, że sekwencje walk w serialu Netfliksa biją na głowę to, co zaprezentowała nam "Gra o tron". Ile jest prawdy w tych pochwałach? Przekonamy się już 20 grudnia, gdy pierwszy sezon serialu zawita w bibliotece platformy.

Wiedźmin
Wiedźmin
Przeczytaj także "Wiedźmin" - w sieci pojawiły się pierwsze reakcje. Czy serial spełni oczekiwania?

Jimmy Kimmel nawiązał również do licznych porównań obu seriali. Obrócił jednak sytuację w żart skupiając się na podobieństwie fryzur Geralta i Daenerys Targaryen.

Foto: kadr z wideo

Henry Cavill pociągnął żart dalej przyznając, że również zauważył to podobieństwo i usiłował wykorzystać je na planie serialu.

"

Wzorowałem się na niej. Kazałem ludziom na planie mówić do mnie Khaleesi lub Emilia. W innym przypadku nie reagowałem. Mogła być też Matka Smoków. "

Zobacz też: "Wiedźmin" - Henry Cavill o Geralcie: "on jest połączeniem Supermana i Batmana"

Tagi: News Seriale Wiedźmin Netflix Henry Cavill