22.11.2019 09:54

Al Pacino poluje na nazistów w zwiastunie serialu Jordana Peele'a "Hunters"

W sieci pojawił się zwiastun nowego serialu Amazon Prime w reżyserii Jordana Peele'a pod tytułem Hunters. W roli głównej wystąpił Al Pacino.

Hunters
foto: kadr z serialu Hunters

Już niedługo zadebiutuje nowy serial Jordana Peele'a, opowiadający o łowcach nazistów ukrywających się na terenie Stanów Zjednoczonych. Jak prezentuje się zwiastun "Hunters"?

"Hunters" - Al Pacino poluje na nazistów

W sieci zadebiutował nowy zwiastun serialu "Hunters". Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść, rozgrywa się w latach 70. XX wieku w USA. Opowiada o grupie ludzi, którzy postanawiają wyeliminować żyjących w ukryciu nazistów, chcących powołać IV rzeszę na terenie Ameryki. Al Pacino wciela się w mózg operacji i jest odpowiedzialny za krwawe akcje wymierzone w hitlerowców.

Większa część zapowiedzi nie jest zbyt porywająca. Przez półtorej minuty słuchamy monologu wygłaszanego przez bohatera Pacino, przeplatanego monotonnymi fragmentami odcinków. Dopiero ostatnie kilkanaście sekund to czysta akcja, na którą czekają widzowie oraz członkowie grupy polującej na nazistów. Oprócz zwiastuna zaprezentowano również oficjalny opis fabuły serialu.

"

Serial "Hunters" inspirowany prawdziwymi wydarzeniami pokazuje losy grupy łowców nazistów z Nowego Jorku, którzy w 1977 roku odkrywają, że tysiące zbiegłych hitlerowców mieszka w Ameryce. Robią więc to, co każdy kozacki oddział samozwańczych łowców nazistów - ruszają na krwawą misję o zemstę o sprawiedliwość. Wkrótce jednak odkryją spisek, sięgający o wiele dalej, niż myśleli i grupa musi rozpocząć wyścig z czasem, by powstrzymać nazistów przed wprowadzeniem w życie śmiercionośnego planu. "

Widzów "Hunters" czeka więc serial trzymający w napięciu, pełen bardzo różnorodnych i ciekawych bohaterów.

"Hunters" - kiedy premiera?

Oprócz Ala Pacino w produkcji wystąpią między innymi Logan LermanJosh RadnorKate MulvanyCarol KaneDylan Baker oraz Lena Olin. Produkcja trafi na platformę streamingową Amazon Prime w roku 2020. Na razie nie zdradzono dokładnej daty premiery serialu. 

Zobacz: Reżyser "Uciekaj!" stworzy komediową antologię sci-fi dla YouTube Premium

Tagi: Zwiastuny Amazon Prime Jordan Peele Al Pacino