12.01.2016 11:25

Ameryka zasługuje na Franka Underwooda?

Stany Zjednoczone... miejsce, gdzie może się spełnić amerykański sen. Jednak potrzeba do tego odpowiedniego lidera. Frank Underwood przekonuje w nowym teaserze „House of Cards”, że to on jest tą osobą.

Ameryka zasługuje na Franka Underwooda?
foto: kadr z wideo

Czwarty sezon popularnego serialu Netflixa trafi na platformę 4 marca 2016 roku i będzie się składać z 13 odcinków. Czy produkcja pojawi się też w polskiej wersji serwisu? Na dany moment „House of Cards” nie jest dostępny dla rodzimych odbiorców, gdyż prawa do serialu ma u nas telewizja NC+.

Bohater grany przez Kevina Spaceya, który nie cofnie się przed niczym, wystąpił już w innym teaserze stylizowanym na kampanię prezydencką. Polityk jednak nie może poprzestawać na jednym materiale - w końcu wyborców/widzów trzeba jakoś do siebie przekonać.

W nowym wideo udowadnia on swoją retoryką, że jest głową państwa na jaką zasługują i jakiej potrzebują Stany Zjednoczone. Jego argumenty poparte zostają wstawkami z poprzednich sezonów „House of Cards”. Materiał został zaprezentowany podczas gali rozdania Złotych Globów 2016. Zobaczcie sami:

Producentami serialu są David Fincher, Joshua Donen, Beau Willimon, Kevin Spacey, Dana Brunetti, John David Coles i Eric Roth.

Przypominamy, że ostatnia seria odcinków zakończyła się, gdy Frank Underwood objął stanowisko prezydenta. Jednak napotkał na swojej politycznej drodze na wiele przeszkód. Również w życiu prywatnym głowy państwa nie działo się najlepiej, gdyż opuściła go żona.

Czekacie na 4. sezon „House of Cards”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny House of Cards