29.09.2017 12:13

Atak zmutowanych mrówek w zwiastunie „It Came from the Desert”

Mrówki wyglądają trochę komicznie, trochę przerażająco, ale na pewno bardzo interesująco.

Atak zmutowanych mrówek w zwiastunie „It Came from the Desert”
foto: kadr z wideo

Finlandzkie studio Roger! Pictures razem z legendarnymi twórcami gier Cinemaware łączą siły w ekranizacji popularnej w latach 80. gry zatytułowanej „It Came from the Desert”. Udostępniono pierwszy zwiastun produkcji, w którym stylistyka staromodnych ogłoszeń społecznych połączona została z fragmentami filmu, w których mrówki mordują, biegają, a także bekają.

Efekt robi wrażenie. Tak bardzo piorunujące wrażenie, że właściwie nie można tego opisać. To trzeba zobaczyć:

Reżyserem i scenarzystą dzieła jest Marko Mäkilaakso. W pisaniu scenariusza pomagali mu jeszcze Trent Haaga i Hank Woon. Za produkcje filmu odpowiedzialni są Teemu Virta i Alliance Media Partners wraz z Fińskim Instytutem Filmowym.

Szczegółów o filmie możemy dowiedzieć się w oficjalnym opisie fabuły:

"

Film akcji o potworach zainspirowany kultową grą „It Came from the Desert” studia Cinemaware! Nostalgiczny hołd dla klasyków o potworach z lat 50., w którym występują motocrossowcy i motocrosserki, imprezy na środku pustyni, ukryte podziemne bazy wojskowe, wątki romantyczne i… ogromne, zmutowane mrówki! "

Data premiery produkcji nie jest znana, ale możecie nam wierzyć, że jak tylko pojawią się nowe informacje o filmie, to od razu wam o nich doniesiemy.

Kamil Kacperski
Tagi: Zwiastuny It Came from the Desert