11.04.2019 18:25

"Avengers: Endgame" - Kapitan Ameryka zagrzewa drużynę do walki w nowym spocie telewizyjnym

Drużyna Avengers jednoczy się, aby wyruszyć na ostateczny pojedynek z Thanosem - taką scenę pokazuje nam nowy spot nadchodzącego filmu "Avengers: Endgame". Zobaczcie nowy materiał promujący produkcję.

Avengers: Endgame
foto: kadr z wideo

Marvel Studios opublikowało spot telewizyjny promujący "Avengers: Endgame". Tym razem mamy okazję zobaczyć całą "żyjącą" drużynę Avengerów, w której pojawiają się nowi bohaterowie - oficjalnie do teamu dołączyli Rocket, Gamora, a także Ant-Man. W całym klipie słyszymy przemowę Kapitana Ameryki, który zagrzewa swoich wojowników do walki. Wszyscy znają swoje misje. Teraz należy ją tylko wykonać. 

Avengers: Endgame - nowy spot telewizyjny

Materiał kończy się krótkim dialogiem między Rocketem a Ant-Manem. Bohaterowie zaczynają komplementować umiejętności przywódcze i oratorskie kapitana Rogersa. Ostatnie ujęcie prezentuje nam natomiast wszystkich Avengers przybijających zbiorowego "żółwika", niczym drużyny sportowe przed rozpoczęciem meczu. A oto wideo promujące "Avengers: Endgame" w pełnej okazałości:

Przy okazji nowy materiał prezentuje nam też nowe białe stroje, które mieliśmy okazję zobaczyć już w poprzednim zwiastunie i materiałach promujących film. Wiele fanów twierdzi, że zostaną one przygotowane przez Bruce'a Bannera i Tony'ego Starka po to, by móc się bezproblemowo udać do Quantum Realm. Z tamtego miejsca bohaterowie "Avengers: Endgame" będą mogli przenosić się w czasie do wydarzeń minionych - wszystko po to, by pozyskać Kamienie Nieskończoności, zanim zdobędzie je Thanos. 

Foto: materiały promocyjne
Foto: materiały promocyjne
Przeczytaj także "Avengers: Endgame" - najbardziej absurdalne teorie związane z produkcją Marvela

Avengers: Endgame - data premiery

Czy tak faktycznie będzie? Tego dowiemy się dopiero po premierze "Avengers: Endgame", która odbędzie się 25 kwietnia 2019 roku. Za reżyserię filmu odpowiedzialni są bracia Russo. 

Kamil Kacperski