16.04.2019 17:54

"Avengers: Endgame" - nowy zwiastun przypomina fanom historię całego MCU

Twórcy nadchodzącej produkcji o superherosach podzielili się kolejnym nowym materiałem promującym "Avengers: Endgame". Tym razem w ekscytujący sposób przypomnieli historię z poprzednich filmów.

Avengers: Endgame
foto: kadr z wideo

"Avengers: Endgame" jest prawdopodobnie najbardziej wyczekiwanym filmem całej kończącej się niedługo dekady - rywalizować z nim może jedynie "Przebudzenie mocy", czyli VII epizod "Gwiezdnych wojen". Nadchodząca produkcja jest kulminacją ponad 20 produkcji osadzonych w Marvel Cinematic Universe. Przez ponad dekadę filmowcy, aktorzy, kompozytorzy, scenarzyści i inni artyści pracowali nad tym, aby zbudować podwaliny pod ponad 3-godzinną przygodę, którą przeżyjemy wraz z Avengers już pod koniec kwietnia 2019 roku.

Avengers: Endgame - nowy zwiastun

Specjaliści od marketingu z Disneya i Marvel Studios postanowili przypomnieć o tym fakcie w nowym zwiastunie "Avengers: Endgame". Łączy on bowiem krótkie sceny z nowego filmu z ujęciami oraz dialogami z poprzednich produkcji znajdujących się w Marvel Cinematic Universe. Poczynając od "Iron Mana" i kończąc na "Avengers: Infinity War" (co jest nieco dziwne, ponieważ twórcy materiału zamienili miejscami kilka filmów - m.in. "Infinity War", umieszczając je po "Ant-Manie i Wasp" oraz "Kapitan Marvel"), każde z poprzednich dzieł dostaje swój moment w glorii i chwale. 

Zobaczcie wyjątkowo skrótowy, ale za to bardzo stylowy i ekscytujący przekrój dotychczasowej historii MCU w nowym zwiastunie "Avengers: Endgame":

Brie Larson (Kapitan Marvel)
Brie Larson (Kapitan Marvel)
Przeczytaj także Kapitan Marvel prezentuje pełnię mocy w nowej zapowiedzi "Avengers: Endgame"

Sam materiał przypomina nam również o tym, że film "Avengers: Endgame" pojawi się w kinach już za 10 dni, tj. 26 kwietnia 2019 roku (oficjalna amerykańska data premiery). Wiemy jednak, że wiele sieci kinowych w Polsce prowadzi sprzedaż biletów na pokazy przedpremierowe, które odbędą się już 24 i 25 kwietnia. Musicie jednak pamiętać, że bilety trafiły do sprzedaży na początku kwietnia, więc możecie mieć kłopoty ze znalezieniem wolnych miejsc na salach kinowych. 

Kamil Kacperski
Tagi: Zwiastuny Disney Marvel Avengers 4