26.05.2017 11:35

Batman i Harley Quinn w zwiastunie filmu animowanego

Mroczny Rycerz łączy siły z zapatrzoną w Jokera Harley Quinn. Przekonajcie się o tym w trailerze „Batman and Harley Quinn”.

Batman i Harley Quinn w zwiastunie filmu animowanego
foto: kadr z wideo

Po „Batman: The Killing Joke” przyszła pora na kolejną pełnometrażową animację od Warner Bros. Home Entertainment i DC Entertainment oraz reżysera Sama Liu. Obraz nie trafi do kin, jest przeznaczony na rynek DVD i Blu-ray. Głosów animowanym postaciom użyczą między innymi Kevin Conroy (Batman), Melissa Rauch (Harley Quinn), Loren Lester (Nightwing) oraz Paget Brewster (Poison Ivy).

Batman, Nightwing i Quinn połączą ze sobą siły. To nietypowe przymierze jest potrzebne, aby powstrzymać plany zniszczenia Gotham City przez Floronic Mana i Poison Ivy. Mają oni zamiar zamienić ludzi w rośliny.

Dokładna data premiery „Batman and Harley Quinn” nie jest znana, ale można się spodziewać, że zostanie ona zaplanowana na lato 2017 roku. Obraz został oznaczony kategorią wiekową PG-13. Nie wiadomo czy w projekt będzie zaangażowany Mark Hamill jako Joker, ale niewykluczone, że zaliczy on gościnny występ.

Zobaczcie 1. zwiastun animacji „Batman and Harley Quinn”:

Harley Quinn i Poison Ivy już w aktorskiej wersji mają się pojawić w „Gotham City Sirens”, które dostarczy David Ayer, reżyser „Legionu samobójców”. Mówi się, że czarnym charakterem byłby na ekranie Black Mask. Postać została stworzona przez Douga Moencha i Toma Mandrake'a, a na kartach komiksu debiutowała w 1985 roku.

Znane jest nazwisko scenarzysty „Gotham City Sirens”. Skrypt dzieła dostarczy Geneva Robertson-Dworet, która odpowiedzialna jest za teksty „Sherlocka Holmesa 3” i nadchodzącego „Tomb Raidera”. Wcześniej podejrzewano, że tę rolę będzie pełnić Christina Hodson („Dobrzy ludzie”, „Osaczona”).

Podobają Ci się animacje z Batmanem?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny Batman