21.10.2019 10:16

"Bloodshot": Vin Diesel w pierwszym zwiastunie filmu. Znamy datę premiery!

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Bloodshot" - ekranizacji komiksu z Vinem Dieselem w roli głównej. Kiedy film ukaże się w kinach?

Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Bloodshot"/ Sony Pictures
Foto: kadr ze zwiastuna filmu "Bloodshot"/ Sony Pictures

Bo długim oczekiwaniu do sieci trafił pierwszy zwiastun filmu "Bloodshot". O czym opowie ekranizacja komiksu Valiant Comics z Vinem Dieselem w roli głównej i kiedy ukaże się w kinach?

"Bloodshot" - pierwszy zwiastun

Zwiastun filmu "Bloodshot" prezentuje się następująco:

"Bloodshot" - fabuła

Film jest ekranizacją popularnego komiksu od Valiant Comics i opowiada historię antybohatera znanego jako tytułowy Bloodshot. Angelo Mortalli to zmiennokształtny zabijaka, przywodzący na myśl marvelowego Wolverine'a. Jako były żołnierz pracował na usługach mafii, która w pewnej chwili postanowiła się go pozbyć. Mortalli jednak przeżył za sprawą eksperymentu, który zmienił go w zaprogramowaną maszynę do zabijania, której wnętrze wypełniają nanoboty. Bloodshot postanawia się jednak zbuntować i poznać prawdę o sobie.

najlepsze filmy science fiction
najlepsze filmy science fiction
Przeczytaj także Top 15: Najlepsze filmy z gatunku science fiction wszech czasów

"Bloodshot" - obsada

W boku Vina Diesela w filmie "Bloodshot" wystąpią między innymi Jóhannes Haukur Jóhannesson, Lamorne MorrisSam HeughanEiza GonzálezToby KebbellTalulah Riley.

filmy akcji
filmy akcji
Przeczytaj także TOP 30: Najlepsze filmy akcji trzymające w napięciu

"Bloodshot" - premiera

Za reżyserię filmu "Bloodshot" odpowiada Dave Wilson, scenariusz zaś napisał Eric Heisserer. Premiera została zaplanowana na 21 lutego 2020 roku.

Zobacz też: Top 8 filmów, w których zagrał Vin Diesel

Tagi: Film News Zwiastuny Vin Diesel Bloodshot Science Fiction Film akcji