27.09.2017 15:31

Bohaterowie „The Walking Dead” szykują się do wojny z Neganem w nowym teaserze 8. sezonu

Premiera „The Walking Dead” zbliża się powoli niczym zombie. Musimy uzbroić się w cierpliwość, a bohaterowie produkcji AMC uzbroić się do walki z ludźmi Negana. Zobacz nowy teaser serialu.

Bohaterowie „The Walking Dead” szykują się do wojny z Neganem w nowym teaserze 8. sezonu
foto: kadr z serialu

Nowy sezon „The Walking Dead” zadebiutuje na antenie AMC już 22 października 2017 roku. Pierwszy odcinek nie tylko będzie początkiem nowego rozdziału w życiu bohaterów, ale również okazją do świętowania. Za niecały miesiąc zobaczymy 100. odcinek serialu, w którym twórcy ukryli wiele odniesień do poprzednich sezonów. A jak zapowiada się 8. sezon ocalałych w apokalipsie zombie? Aktorzy zapowiadają, że zobaczymy o wiele więcej, niż dotychczas scen akcji. Całość ma przypominać kultowe filmy Stallone'a, Schwarzeneggera, a także seriale w stylu „Drużyny A. Potwierdza to najnowszy teaser. 

Co prawda w krótkim fragmencie wiele się nie dzieje, ale czuć napiętą atmosferę przed walką, do której szykują się ludzie Ricka. W 7. sezonie doszło do rozpadu grupy. Negan zatriumfował. Czas zebrać się do kupy i pokazać mu, że chociaż czasy są surowe, na świecie jest jeszcze miejsce na żyjącą w harmonii społeczność, o której marzą Rick i jego przyjaciele. Do ostatecznej walki szykują się wszyscy: ludzie Negana, Ricka, Ezekiela (nawet jego waleczna tygrysica), ale obojętni na potyczki między żywymi nie pozostaną zombie. Czy wojna z Neganem zakończy się jak w komiksach Roberta Kirkmana? A może twórcy serialu przygotowali zupełnie inny scenariusz? Dowiemy się już niedługo.

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Seriale Zwiastuny The Walking Dead