25.09.2018 10:14

„Bumblebee” to nie jest „zwykły, żółty garbus”. Nowy zwiastun filmu o Transformerze

Rok 1987. Na jednej z kalifornijskich plaż Bumblebee znajduje azyl na złomowisku. Reżyserią zajął się Travis Knight, produkcją natomiast Michael Bay.

Transformers
foto: kadr z wideo

Zwiastun „Bumblebee” pokazał nam pierwszy rzut oka na głównego przeciwnika tytułowego Transformera, którym będzie Starscream, czyli prawa ręka Megatrona. Decepticon był potraktowany nieco po macoszemu w poprzednich filmach z serii, więc wielu fanów bardzo cieszy się z takiego obrotu wydarzeń. Potem okazało się jednak jednak, że zamieniający się w myśliwca robot nie będzie jedynym wrogiem 'Bee - w filmie pojawią się również Shatter, Dropkick, a także Shockwave.

Bumblebee nie będzie jednak do końca osamotniony w swojej walce - nowy zwiastun udostępniony przez dystrybutora pokazuje nam Optimusa Prime'a, czyli lidera Autobotów. Wydaje się jednak, że jego rola będzie ograniczona do występu gościnnego, bo głównym bohaterem ma być w końcu Bee. Trzeba zaznaczyć, że „Bumblebee” wygląda lepiej, niż poprzednie filmy z serii „Transformers”, więc kto wie, może nareszcie otrzymamy dobrą produkcję o gigantycznych robotach? Zobaczcie nowy zwiastun:

Bumblebee - o czym będzie film?

Twórcy udostępnili również oficjalny opis fabuły filmu, z którego dowiadujemy się, że akcja produkcji będzie osadzona w 1987 roku:

"

Rok 1987. Na jednej z kalifornijskich plaż Bumblebee znajduje azyl na złomowisku. Tymczasem Charlie (Hailee Steinfeld), dziewczyna u progu dorosłości, próbuje zrozumieć świat, wciąż szukając w nim dla siebie miejsca i roli. Na wspomnianym złomowisku znajduje zdezelowanego, rdzewiejącego Bumblebee. Kiedy udaje jej się go odrestaurować, szybko orientuje się, że Bumblebee nie jest zwykłym żółtym „garbusem”. "

Bumblebee - kiedy premiera?

Reżyserem filmu jest Travis Knight, natomiast producentami są Michael Bay, Lorenzo di Bonaventura, a także Steven Spielberg. Premiera „Bumblebee” odbędzie się 4 stycznia 2019 roku. Wybierzecie się do kina?

Kamil Kacperski
Tagi: Zwiastuny Transformers Bumblebee