03.10.2018 17:54

„Chilling Adventures of Sabrina”: oficjalny zwiastun serialu o nastoletniej czarownicy

Oficjalny zwiastun „Chilling Adventures of Sabrina” wprowadza nas do pełnej grozy i humoru opowieści o trudnych wyborach 16-letniej Sabriny Spellman.

Sabrina serial Netflix
foto: kadr z wideo

Nie zawsze 16. urodziny są tak supersłodkie jak w programie MTV. Nawet jeśli jest się uroczą blondyneczką z amerykańskiego przedmieścia. O tym, jak ciężkie wybory mogą stać przed 16-letnią dziewczyną, już niebawem przekona się Sabrina Spellman. A wraz z nią użytkownicy Netfliksa, którzy czekają na premierę serialu „Chilling Adventures of Sabrina”.

Sabrina 2018 serial Netflix plakat

„Chilling Adventures of Sabrina” – oficjalny zwiastun

Przedsmak tego, jak będzie wyglądała nowa, mroczna wersja opowieści o Sabrinie, nastoletniej czarownicy, otrzymaliśmy już na zdjęciach z serialu oraz w przerażającym teaserze „Chilling Adventures of Sabrina”. Pierwszy pełny zwiastun wprowadza nas do historii, z którą przyjdzie zmierzyć się odmienionej bohaterce. Prezentuje też pozostałych bohaterów – zarówno rodzinę Sabriny, jej zwyczajnych przyjaciół oraz potężnych czarodziejów, którzy ścigają główną bohaterkę.

Kiedy premiera serialu o Sabrinie?

Jak widać w powyższym zwiastunie, w nowej wersji historii Sabriny kipi od przerażających zdarzeń, tajemnej wiedzy i czarnej magii, jednak nie brakuje też humoru, z którego słynął sit-com z lat 90.  „Chilling Adventures of Sabrina” jest adaptacją uznanego komiksu o tym samym tytule, którego twórcą jest Roberto Aguirre-Sacasa, odpowiedzialny również za serial.

W roli tytułowej czarownicy wystąpi Kiernan Shipka. W pozostałe postaci wcielą się: Miranda Otto, Lucy Davis, Ross Lynch, Michelle Gomez, Chance Perdomo, Jaz Sinclair, Richard Coyle, Tati Gabrielle, Adeline Rudolph, Abigail Cowen, Lachlan Watson oraz Bronson Pinchot.

Mroczna opowieść o dorastaniu nastoletniej czarownicy trafi na platformę Netflix już 26 października 2018 roku.

Natalia Hluzow
Tagi: Zwiastuny Netflix Sabrina, nastoletnia czarownica Chilling Adventures of Sabrina