19.03.2019 09:00

"Chilling Adventures of Sabrina" - zobaczcie nowy zwiastun 2. sezonu

Netflix zaprezentował kolejną zapowiedź hitowego serialu o nastoletniej czarownicy. Zobaczcie, jak Sabrina powoli zamienia się w pełnoprawną mistrzyni mrocznych sztuk magicznych.

Chilling Adventures of Sabrina sezon 2
foto: kadr z wideo

Serial "Chilling Adventures of Sabrina" jest adaptacją serii komiksowej o tym samym tytule, która jest wydawana przez Archie Comics. Główną bohaterką produkcji jest tytułowa Sabrina, nastolatka należąca do rodziny czarownic, która stara się połączyć swoje "normalne życie" z powinnościami przyszłej czarownicy. To właśnie ten balans między obowiązkami będzie pełnił jedną z najważniejszych ról w nadchodzących odcinkach serialu. 

Chilling Adventures of Sabrina 2 - nowy zwiastun

Oprócz tego, Sabrina będzie musiała poradzić sobie w trójkącie miłosnym ona - jej chłopak Harvey Kinkle oraz Nicholas Scratch, kolega ze szkoły magii, który spróbuje uwieść nastolatkę w 2. sezonie "Chilling Adventures of Sabrina". Zobaczcie, jak Sabrina powoli staje się pełnoprawną czarownicą w zwiastunie nowych odcinków:

Netflix
Netflix
Przeczytaj także Top 10: Netflix - najlepsze młodzieżowe seriale, serie dla nastolatków

Oprócz tego Netflix opublikował nowy opis fabuły 2. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina", który zapowiada, że mimo problemów, Sabrina chętnie doda oliwy do ognia:

"

Zło czai się tuż obok, a Sabrina znów miesza. Zapisawszy swoje imię w Księdzie Bestii, Sabrina szamocze się między światem śmiertelników a swoją nową mroczną naturą. W drugiej części serialu na Sabrinę czekają nowe wyzwania, między innym wybór między znanym śmiertelnikiem Harveyem Kinkle’em a ponętnym czarownikiem Nicholasem Scratchem. Choć jest zaprzysiężona Księciu Ciemności, to nie znaczy, że nie ma ochoty rozpętać małego piekiełka. "

Chilling Adventures of Sabrina 2 - kiedy premiera?

2. sezon "Chilling Adventures of Sabrina" pojawi się na Netfliksie niedługo po premierze 1. sezonu i świątecznego odcinka specjalnego - "część drugą", jak nazywa nowe odcinki Netflix, zobaczymy już 5 kwietnia 2019 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Seriale Zwiastuny Netflix Chilling Adventures of Sabrina