29.09.2017 12:20

Chiński zwiastun filmu „Thor: Ragnarok” z nowymi fragmentami

Zupełnie nowe fragmenty filmu „Thor: Ragnarok” pojawiły się w chińskim zwiastunie kolejnej produkcji Marvel Studios. Zobacz czym azjatycki trailer różni się od dotychczasowych zapowiedzi. 

Chiński zwiastun filmu „Thor: Ragnarok” z nowymi fragmentami
foto: 鲲鹏万里/YouTube

W tym przypadku Chiny nie są przywołane w kontekście podróbek. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun filmu „Thor: Ragnarok” przeznaczony na chiński rynek. To drugi azjatycki zwiastun z nowymi scenami, o którym piszemy. Chińczycy najwyraźniej lubią się wyróżniać. Wystarczy zerknąć na te plakaty do filmu „Spider-Man: Homecoming”. Po raz kolejny różni się od zachodnich wersji zapowiedzi. W chińskim zwiastunie pojawiły się zupełnie nowe fragmenty filmu. Co prawda nie ma ich dużo i oś trailera została bardzo podobna, ale dla prawdziwych fanów serii to nie lada gratka. 

O pierwszym i drugim zwiastunie trzeciej części przygód boga piorunów pisaliśmy już jakiś czas temu, więc bez problemu możecie porównać sobie wszystkie wersje. Zresztą na początku września 2017 roku pisaliśmy o teaserze, który również zawierał nieopublikowaną dotąd scenę, tym razem komediową. To nie koniec nowości z Asgardu!

W sieci pojawił się materiał z planu zdjęciowego do filmu, w którym nie tylko możemy podejrzeć przy pracy Chrisa Hemswortha, Toma Hiddlestona, Marka Ruffalo i Tessę Thompson, ale posłuchać, co do powiedzenia na temat swojego filmu ma reżyser Taika Waititi. Oczywiście nie zabrakło wątków humorystycznych, ale w końcu nie od dziś wiadomo, że twórcy filmów opartych na komiksach Marvela lubią sobie pożartować w pracy.

Marvel Studios powoduje, że wszystkim fanom rośnie apetyt na nowy film z kinowego uniwersum, a cieknąca ślinka powoli zamienia się w sporą kałużę na podłodze. „Thor: Ragnarok” wchodzi do kin już 25 października 2017 roku

Sergiusz Kurczuk
Tagi: #Marvel #Thor #Zwiastuny