08.12.2017 17:59

Czas na „dwójeczkę”! Zobacz zwiastun dokumentu o kupie

Ten dokument to śmierdząca sprawa. W filmie Aarona Feldmana zanurzycie się po uszy... w historiach z kupą w roli głównej! Czas złamać kolejny temat tabu!

Czas na „dwójeczkę”! Zobacz zwiastun dokumentu o kupie
foto: materiały promocyjne

Robi to każdy. Tak, damy i księżniczki również. Ale wypróżnianie się jest wpisane w ludzką naturę i dopóki technologia nie pozwoli nam na przeniesienie umysłu w syntetyczne ciało, jesteśmy skazani na regularne wizyty w toalecie. Fachowo nazywa się to defekacją, ale w potocznej mowie można znaleźć kilkadziesiąt różnorodnych określeń na tę czynność. Od naprawdę wymyślnych i dość estetycznych, po bardzo wulgarne i niesmaczne terminy. To zjawisko świadczy o jednym - robienie kupy jest w większości społeczeństw tematem tabu.

Aaron Feldman postanowił przełamać kulturowe ograniczenia i otwarcie porozmawiać o kupie. W ten sposób narodził się pomysł na komediowy dokument „Poop Talk”. Film otwarcie i szerze mówi o tym, o czym zazwyczaj się nie rozmawia. A konkretnie mówią osoby w nim występujące - eksperci defekacji, między innymi Kumail Nanjiani, Nicole Byer, Adam Carolla, Rob Corddry, Nikki Glaser, Pete Holmes, Eric Stonestreet, Randy and Jason Sklar, Nick Swardson czy Dr. Drew Pinsky. Usłyszymy więc śmieszne historie z życia wzięte, ale również naukowe wytłumaczenie podejścia współczesnych ludzi do tematu wypróżniania się

Brian Volk-Weiss, szef Comedy Dynamics, czyli wytwórni, która wyprodukowała „Poop Talk”, wróży sukces temu nietypowemu dokumentowi.

"

„Poop Talk” będzie natychmiastowym klasykiem jak dokument „The Aristocrates” kilka lat temu. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że mogliśmy być częścią filmu, który będzie bawił i zachwycał przyszłe pokolenia. "

Film został już zaprezentowany na kilku festiwalach filmowych w Ameryce Północnej. Do szerszego grona odbiorców trafi na początku 2018 roku i znajdzie się na platformach VOD

Czy kupa powinna być tematem tabu?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Dokument