08.03.2018 16:05

Czy miłość między człowiekiem a zombie jest możliwa? Zobacz zwiastun serialu „My Dead Ex”

Czy można zakochać się w osobie, która umarła i powróciła zza grobu? Na to pytanie odpowiada serial „My Dead Ex”. 

My Dead Ex (Ryan Lee)
foto: kadr z serialu My Dead Ex

Żywe trupy są ostatnio popularnym motywem w filmach i serialach. Pod koniec roku 2017 pisaliśmy o pierwszym musicalu o zombie, stacja AMC zapowiada, że „The Walking Dead” będzie na antenie jeszcze kilka dekad, powstał film nieumarłym o T-Reksie, a Netflix pokazał, że można mieszkać z truposzem pod jednym dachem w serialu „Santa Clarita Diet”. W podobnym stylu utrzymany będzie nowy serial Awesomeness TV zatytułowany „My Dead Ex”. Głównym bohaterem jest nastolatek, który wraca z zaświatów, by zdobyć serce dziewczyny, w której się zakochał. 

 „My Dead Ex” - o czym jest serial?

8-odcinkowa opowieść skupia się na losach licealnego romantyka, beznadziejnie zakochanego w koleżance ze szkoły. W rolę Bena wcielił się znany z filmu „Gęsia skórka” Ryan Lee. Charley zgadza się w końcu umówić ze swoim wielbicielem. Traf chce, że w dzień randki chłopak ginie. Jednak prawdziwej miłości nie przeszkodzi nawet śmierć. Ben spotyka się z Charley jako... żywy trup. Dziewczyna odkrywa prawdę i próbuje pomóc zmarłemu amantowi. Jak skończy się ta historia? Plakat mówi sam za siebie.

My Dead Ex - plakat

W sieci zaprezentowano też zwiastun serialu  „My Dead Ex”.

Jak widzimy, fajtłapowaty i co gorsza, nieumarły Ben zostaje w końcu dostrzeżony przez Charley. Czy jednak ma szanse z przystojnym konkurentem? Czy rodzące się między głównymi bohaterami uczucie ma w ogóle sens? A może Benowi uda się znaleźć lekarstwo na dziwaczną przypadłość?

 „My Dead Ex” - kiedy premiera?

W serialu oprócz gwiazdy „Gęsiej skórki” zobaczymy również innych młodych aktorów. W rolach głównych wystąpili Katherine Hughes, Medalion Rahimi, Ryan Malaty oraz Alexa Losey. „My Dead Ex” miał premierę podczas South by Southwest Film Festival 2018. Do szerszej publiczności trafi za pośrednictwem platformy streamingowej go90. Premiera odbędzie się 20 marca 2018 roku. Nie wiadomo, kiedy serial pojawi się w Polsce. Być może wykupi go któryś z serwisów VOD działających w naszym kraju. Chcielibyście?  

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Netflix