03.07.2019 15:43

David Harbour jako własny ojciec w paradokumencie Netfliksa "Frankenstein’s Monsters’ Monster, Frankenstein"

Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun mockumentu pod tytuem "Frankenstein’s Monsters’ Monster, Frankenstein", w którym gra gwiazdor "Stranger Things" - David Harbour.

Frankenstein’s Monsters’ Monster, Frankenstein
foto: kadr z filmu Frankenstein’s Monsters’ Monster, Frankenstein

Każdy fan Davida Harboura wie, że aktor znany z serialu "Stranger Things" i ostatniej wersji "Hellboya" lubi sobie pożartować. Nic dziwnego, że zagrał główną rolę w paradokumentalnym filmie Netfliksa "Frankenstein’s Monsters’ Monster, Frankenstein". W sieci zaprezentowano pierwszy zwiastun nietypowej produkcji.

"Frankenstein’s Monsters’ Monster, Frankenstein" - David Harbour jako własny ojciec

W nadchodzącej produkcji Harbour wcielił się w podwójną rolę. Nie tylko gra samego siebie, ale również swojego ojca - Davida Harboura Jr., który według fabuły filmu również był aktorem. Cała historia została wystylizowana na dokument, w którym gwiazdor "Stranger Things" próbuje rozwikłać zagadkę przeszłości sprzed 40 lat. Zapowiedź jest równie zakręcona, jak tytuł filmu.

David Harbour zatańczył z pingwinami w Antarktyce
David Harbour zatańczył z pingwinami w Antarktyce
Przeczytaj także David Harbour zatańczył z pingwinami w Antarktyce

Oprócz zwiastuna zaprezentowano również opis fabuły.

"

Oczekujcie nieoczekiwanego w tej rozbuchanej i często dramatycznej (dramatyzującej) trzymającej w napięciu opowieści o tajemnicy. David Harbour zanurzy się w enigmatycznej historii swojej legendarnej rodziny aktorskiej i zbada dziedzictwo swojego ojca oraz jego role w sztuce teatru telewizji.  "

Enigmatycznie. W serialu oprócz Harboura wystąpią między innymi Alfred Molina, Kate Berlant i wielu gości specjalnych.

"Frankenstein’s Monsters’ Monster, Frankenstein" - kiedy premiera?

Reżyserem filmu jest Daniel Gray Longino. Za scenariusz odpowiada John Levenstein. "Frankenstein’s Monsters’ Monster, Frankenstein" ("Frankenstein - potwór potworów Frankensteina"?) trafi na Netflix 16 lipca 2019 roku.

Zobacz też: David Harbour był za gruby, żeby zagrać Bloba w „X-Men Geneza: Wolverine”

Tagi: Zwiastuny Stranger Things Netflix David Harbour