22.03.2018 14:54

Deadpool nabija się z X-Men w nowym zwiastunie 2. części filmu

Dowcipasy z profesora Xaviera? Są! Przemoc w najróżniejszych formach? Jest! Zabijanie złych na szpilkach? Też jest! Do sieci trafił najnowszy zwiastun filmu „Deadpool 2”.

Deadpool (Ryan Reynolds)
foto: kadr z filmu: Deadpool 2

Na ten dzień czekali wszyscy fani wygadanego najemnika. Studio 20th Century Fox postanowiło podzielić się kolejnym zwiastunem drugiej części przygód Deadpoola. O filmie było stosunkowo cicho. Wcześniej pojawił się jeden teaser, a pod koniec roku ujawniono plakat. To wydarzenie okazało się kamyczkiem napędzającym lawinę akcji marketingowej. Do tej pory dostaliśmy kolejny teaser i dwa zwiastuny, dzięki którym jeszcze bardziej nie możemy się doczekać na nowy film Davida Leitcha.

„Deadpool 2” - nowy zwiastun

W sieci zaprezentowano kolejny trailer „Deadpoola 2”. Oczywiście pojawiają się w nim sceny, które mogliśmy zobaczyć w poprzednich zapowiedziach, ale zdecydowanie większą część stanowią całkiem nowe fragmenty filmu. Widzimy w nich dobrze znanych, jak i zupełnie nowych bohaterów. Oczywiście pierwsze skrzypce gra Ryan Reynolds w tytułowej roli, ale mamy okazję przyjrzeć się również własnej drużynie szalonego antybohatera. Tak, w 2. części „Deadpoola” dojdzie do zawiązania grupy X-Force! Przy okazji wbija szpilę X-Men, Wonder Woman i Black Pantherowi, wykonując charakterystyczny gest skrzyżowanych rąk. 

Poznaliśmy też więcej szczegółów dotyczących fabuły filmu. Okazuje się, że Cable (Josh Brolin) przybył do przeszłości z powodu tajemniczego chłopca, który prawdopodobnie jest obdarzony mocą manipulowania, a może nawet generowania ognia. Czyżby twórcy postanowili pośmiać się z serii „Terminator”? Sam Deadpool nie byłby sobą, gdyby nie używał niewybrednych żartów. W jednej ze scen widzimy... jak jeździ w kółko na wózku profesora Xaviera, świetnie się przy tym bawiąc.

Zwiastun wskazuje na to, że podczas seansu czeka nas dobra zabawa, a sam film będzie godnym następcą jedynki. Miejmy nadzieję, że tak się stanie, bo jak nie, wynajmiemy Deadpoola i naślemy go na twórców produkcji. „Deadpool 2” trafi do polskich kin już 18 maja 2018 roku. Nie możemy się doczekać!

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Deadpool Marvel Ryan Reynolds