10.07.2018 15:44

Demoniczny więzień zabija w zwiastunie indyjskiego horroru Netfliksa pod tytułem „Ghoul”

Twórcy filmów „Naznaczony”, „Uciekaj!” i „Udta Punjab” stworzyli horror dla serwisu Netflix. W sieci pojawił się zwiastun serialu „Ghoul”.

Ghoul
foto: kadr z filmu Ghoul

W roku 2017 horrory stały się niezwykle popularne za sprawą takich tytułów jak „Uciekaj!” i „To”. Rok 2018 rozpoczął zachwyt nad filmem grozy zatytułowanym „Dziedzictwo. Hereditary”. Tysiące widzów na całym świecie czekają na kolejny sezon „American Horror Story”. Nic dziwnego, że serwis streamingowy Netflix postanowił przestraszyć swoich abonentów. W tym celu wszedł we współpracę z wytwórnią Blumhouse Productions, która odpowiada za takie tytuły, jak seria „Naznaczony” czy „Uciekaj!”. Akcja miniserialu dzieje się w Indiach, więc nawiązano również kontakt z osobami odpowiedzialnymi za dramat „Udta Punjab”. Namiastkę efektu wspólnej pracy możemy zobaczyć w zwiastunie produkcji „Ghoul”.

„Ghoul” - zwiastun nowego serialu Netflix

W sieci zaprezentowano pierwszy zwiastun horroru „Ghoul”. Pojawił się również plakat, przedstawiający główną bohaterkę z łapą tytułowego demona na ramieniu.

Ghoul

Czy zwiastun potrafi napędzić stracha i zachęci widzów do oglądania serialu?

W serialu „Ghoul” zobaczymy bazę wojskową położoną z dala od osiedli ludzkich. W ośrodku przetrzymuje się więźniów, którzy są przesłuchiwani. Nie wszyscy chcą jednak współpracować z żołnierzami. Jeden z osadzonych postanawia wprowadzić chaos, w czym pomaga mu tytułowy ghoul. Główną bohaterką jest nadgorliwa żołnierka, która zmierzy się nie tylko z potworem, ale również mroczną tajemnicą spowijającą bazę wojskową. 

W serialu „Ghoul” wystąpią między innymi Radhika Apte, Manava Kaula, Ratnabali Bhattacharjee orazMahesha Balraja. Premiera na serwisie Netflix odbędzie się 24 sierpnia 2018 roku. Widzowie dostaną od razu wszystkie 3 odcinki produkcji. 

Czy obejrzysz serial „Ghoul”?

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Zwiastuny Horror Netflix