08.11.2018 13:16

Do sieci trafił zwiastun filmu "Sekretne życie zwierzaków domowych 2"

Materiał przedstawia nam głównego bohatera, psa Maksa, któremu tym razem głosu użycza Patton Oswalt. Aktor zastąpił w tej roli komika Louisa C.K. 

Sekretne życie zwierzaków domowych 2
foto: kadr z wideo

Wieczorem 7 listopada 2018 roku Illumination Entertainment wydało pierwszą zapowiedź filmu "Sekretne życie zwierzaków domowych 2". Ta został ochrzczona mianem "zwiastuna postaci" i skupia się na psie Maksie, którego gra wspomniany Patton Oswalt. Film będzie kontynuował historię tegoż pupila, którego poznaliśmy w 1. odsłonie produkcji.

Tym razem Max wraz ze swoją właścicielką udaje się do weterynarza. W poczekalni poznaje wiele przedziwnych postaci. Wśród nich jest znerwicowany kot, cierpiący na wybuchy agresji chomik, niepewny siebie piesek, który zastanawia się, czy jest "dobrym pieskiem", a także dwie kocice-bliźniaczki, które zdradzają bohaterowi, że "lubią wywoływać pożary". Jest dziwnie, będzie jeszcze dziwniej - to obiecuje pierwszy zwiastun "Sekretnego życia zwierzaków domowych 2":

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 - nowy zwiastun

Pierwsza część "Sekretnego życia zwierzaków domowych" była dobrze przyjętą animacją studia Illumination Entertainment z 2016 roku. Film zarobił ponad 800 milionów dolarów w światowym boks-offisie, dzięki czemu był jedną z najbardziej opłacalnych produkcji 2016 roku. Obraz opowiadał o tym, jakie przygody przeżywają psy, koty i inne sierściuchy, kiedy ludzie wychodzą z domu.

W marcu 2018 roku ogłoszono, że do obsady filmu dołączył Harrison Ford, który wcieli się w zupełnie nową postać. W obsadzie pojawią się też Tiffany Haddish, Nick Kroll i Pete Holmes. Powrócą też znani z pierwszej części filmu aktorzy, tacy jak: Jenny Slate, Eric Stonestreet, Ellie Kemper, Lake Bell, Dana Carvey, Hannibal Buress i Bobby Moynihan.

Scenariusz napisze Brian Lynch ("Minionki rozrabiają"), zaś reżyserią zajmie się ponownie Chris Renaud. Premiera "Sekretnego życia zwierzaków domowych 2" została zapowiedziana na 7 czerwca 2019 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Sekretne życie zwierzaków