19.07.2016 12:25

Emily Blunt dziewczyną z pociągu w zwiastunie filmu

Ekranizacja bestsellerowej książki autorstwa Pauli Hawkins doczekała się kolejnego trailera. Zobaczcie zwiastun „Dziewczyny z pociągu”.

Emily Blunt dziewczyną z pociągu w zwiastunie filmu
foto: kadr z wideo

Bohaterką opowieści jest Rachel Watson (Emily Blunt). To bezrobotna alkoholiczka zdruzgotana swoim rozwodem, która spędza czas jeżdżąc pociągiem i fantazjując na temat idealnej pary, której życie podgląda z okien przedziału. Pewnego dnia wraca do domu pod silnym wpływem procentów, nie pamiętając, co robiła. Musiało jednak stać się coś złego, gdyż cała jest pokryta we krwi i to nie jej.

Reżyserem dzieła został Tate Taylor, który jest odpowiedzialny za takie filmy, jak: „Służące” czy „Get on Top” - biografia Jamesa Browna. Scenariusz dzieła napisała zaś Erin Creddisy Wilson. W obsadzie dzieła oprócz Emily Blunt znaleźli się także Rebecca Ferguson, Haley Bennett, Justin Theroux, Luke Evans, Allison Janney, Edgar Ramirez, Lisa Kudrow i Laura Prepon.

Filmowa „Dziewczyna z pociągu” trafi na ekrany 7 października 2016 roku. W oczekiwaniu na premierę możecie zobaczyć zwiastun dzieła:

Emily Blunt opowiedziała o tym, co ją pociągnęło do zaangażowania się w ekranizację książki Pauli Hawkins:

"

Dla mnie jest to sportretowanie wyniszczonej kobiety. Podoba mi się to, że historia mówi o samotności, uzależnieniu i voyeuryzmie. Każdy z nas jechał pociągiem do pracy i zastanawiał się nad życiem współpasażerów. Myślę, że ludzie mogą się z tym utożsamić. Główna bohaterka jest najbardziej nie godnym zaufania świadkiem, bo jest pijaczką. Nikt jej nie wierzy. Nigdy nie grałam alkoholickiego zamroczenia, więc jest to dla mnie coś nowego. "

Emily Blunt mogliśmy ostatnio oglądać w „Sicario” z 2015 roku oraz w filmie „Łowca i Królowa Lodu” z 2016 roku.

Jak Wam się podoba zwiastun „Dziewczyny z pociągu”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny