11.02.2016 11:27

Frank i Claire idą na wojnę w zwiastunie „House of Cards”

W końcu możemy się przekonać o tym co przyniesie nam 4. sezon „House of Cards”. W nowym zwiastunie produkcji pojawiają się bowiem przebitki z nadchodzących odcinków.

Frank i Claire idą na wojnę w zwiastunie „House of Cards”
foto: materiały prasowe

Do tej pory produkcja Netflixa była promowana przez kilka materiałów wideo - stylizowanych na spot wyborczy oraz orędzie do narodu, czy też teaser ze sceną wykopywania dołu w lesie. Jedynie ostatnia z wymienionych zapowiedzi zawierała świeży materiał z serialu, reszta stanowiła połączenie urywków scen z poprzednich sezonów.

Przyszła pora, żebyśmy dowiedzieli się nieco więcej o 4. odsłonie „House of Cards”. Ostatnia seria zakończyła się odejściem Claire Underwood od jej męża. Wygląda na to, że małżeństwo wkroczy teraz na wojenną ścieżkę, która prawdopodobnie będzie się rozgrywać na polu politycznym. W końcu porażki na tym tle są w stanie najbardziej zaboleć Franka, którego gra Kevin Spacey.

W trailerze widzimy m.in. twarze Ellen Burstyn, Neve'a Campbella oraz Joela Kinnamana, którzy dołączyli do obsady. Zobaczcie jak prezentuje się najnowsza zapowiedź 4. sezonu „House of Cards”:

Serial trafi na platformę Netflix 4 marca 2016 roku i będzie się składać z 13 odcinków. Pod adresem www.fu2016.com stworzono stronę internetową udającą oficjalną witrynę prezydenta. Fani „House of Cards” znajdą na niej wszystkie udostępnione do tej pory materiały promujące nadchodzącą serię odcinków.

Netflix zamówił już 5. sezon „House of Cards”. W jego powstawanie nie będzie już jednak zaangażowany Beau Willimon, dotychczasowy twórca serialu. Ma on teraz zamiar skupić się na pisaniu autorskiej sztuki

Jak Wam się podoba nowy zwiastun?

Robert Skowronski
Tagi: House of Cards Zwiastuny