18.04.2017 12:59

„Gotham” czeka wojna w zwiastunie serialu

Kolejna część 3. sezonu wraca do nas 24 kwietnia 2017 roku. Pojawiła się już zapowiedź nowych odcinków serialu.

„Gotham” czeka wojna w zwiastunie serialu
foto: kadr z wideo

„Gotham” zadebiutowało z 3. sezonem jeszcze we wrześniu 2016 roku, ale nastąpiła kilkumiesięczna przerwa w emisji następnych odcinków. Te powrócą już lada dzień, a ich zapowiedź mówi jedno... szykuje się wojna, a „mroczny bohater” musi powstać. Wygląda na to, że w młodym Brucie Waynie budzi się wszystko to, co uczyni go Batmanem.

Na ekranie ujrzymy oczywiście Bena McKenziego jako James Gordon czy też Davida Mazouza, czyli panicza Wayne'a. Rzecz jasna pojawi się także Jada Pinkett Smith, Donal Logue, Bradley Darryl Wong, Michael Chiklis, Corey Michael Smith, Camren Bicondova oraz Erin Richards.

Zobaczcie zapowiedź kolejnych odcinków „Gotham”:

Udostępniono opis najbliższego odcinka, czyli tego o tytule „How the Riddler Got His Name”:

"

Nygma (Cory Michael Smith) przekonał samego siebie, że wcale nie potrzebuje Pingwina (Robin Lord Taylor) do osiągnięcia sukcesu i przedstawienia siebie Gotham jako Riddlera. Bullock (Donal Logue) i Lucius Fox (Chris Chalk) zostali wciągnięci w umysłowe gry Nygmy, a Gordon (Ben McKenzie) dowiedział się o śmierci swojego ojca, zaś Trybunał Sów zdradził swój kolejny krok. "

A co nas czeka w epizodzie „These Delicate and Dark Obsessions” reżyserowanym przez Bena McKenziego?

"

W kolejnych odcinkach w tym sezonie Bruce Wayne (David Mazouz) podnosi zasłonę Trybunału Sów, aby dowiedzieć się, że mężczyzną pociągającym za sznurki jest enigmatyczny i potężny Ra's Al Ghul (gościnnie Alexander Siddig). Ponieważ złoczyńcy stają się coraz bardziej zdeprawowani, bohaterowie Gotham muszą powstać, w tym Bruce, który zaczyna trenować, aby stać się znanym zamaskowanym strażnikiem. "

Będziesz oglądać „Gotham”?

Robert Skowronski
Tagi: #Gotham #Zwiastuny