11.09.2019 09:50

Jason Momoa gra przywódcę plemienia w zwiastunie serialu "See" od Apple TV+

Apple zaprezentowało pierwszy zwiastun serialu "See" z Jasonem Momoą w roli głównej. Będzie to jedna z najważniejszych premier dla nowej platformy streamingowej od firmy odpowiedzialnej za iPhone'a. 

Jason Momoa
foto: kadr z serialu "See"/Apple TV+

Apple TV+ zaprezentowało listę swoich oryginalnych produkcji, które pojawią się na platformie streamingowej. Wśród nich pojawił się serial "See" z Jasonem Momoą w roli głównej. Produkcja będzie liczyła 8 odcinków i zadebiutuje wraz ze startem platformy. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun "See", który zapowiada ciekawą produkcję fantasy z "Aquamanem".

See - oto zwiastun nowego serialu z Jasonem Momoą

Akcja "See" zaczyna się 600 lat w przyszłości. Pewien wirus zabił większość ludzkości, a resztę pozostawił ślepą. Głównym bohaterem jest Baba Voss, przywódca plemienia, któremu rodzą się dzieciaki potrafiące widzieć. Seria nie tylko zaprezentuje wizję świata, w którym ludzie radzą sobie bez używania wzroku, ale również dramat dotyczący walki o przetrwanie dzieci:

Jason Momoa
Jason Momoa
Przeczytaj także Jason Momoa odniósł się do oskarżeń o to, że przytył

Apple opublikowało opis fabuły nowego serialu z Jasonem Momoą w roli głównej:

"

W odległej przyszłości wirus zniszczył ludzkość. Ci którzy pozostali przy życiu, stali się ślepi.

Jason Momoa wciela się w Baba Vossa, ojca bliźniaczek, które urodziły się kilkaset lat później z mityczną umiejętnością widzenia. Musi je chronić przed zdesperowaną królową, która uważa umiejętności jego dzieci za złą magię. W serialu zobaczymy również Alfre Woodard, która wciela się w Paris, duchową przywódczyni Baby Vossa. "

Serial "See" znajdziemy na Apple TV+ już 1 listopada 2019 roku. Jasona Momoę zobaczymy m.in. w nadchodzącej "Diunie" (listopad 2020) oraz "Aquamanie 2" (grudzień 2021).

Zobacz także: Czy Aquaman zmienia się w Grubego Thora? Zdjęcie, na którym Jason Momoa nie ma koszulki zaniepokoiło fanów

Tagi: Zwiastuny Jason Momoa