05.10.2018 18:09

Jason Momoa krzyczy „yeah!” w nowym zwiastunie „Aquamana”

Warner Bros. opublikowało nowy zwiastun „Aquamana”. Premiera filmu zbliża się wielkimi krokami, a my po raz kolejny możemy zobaczyć Momoę jako prawowitego władcę Atlantydy.

Aquaman
foto: kadr z wideo

Premiera „Aquamana” zbliża się wielkimi krokami i w związku z tym, Warner Bros. zaczyna napędzać machinę marketingową promującą nadchodzącą produkcję o podwodnym herosie. W związku z tym na nowojorskim Comic-Conie twórcy pokazali nowy zwiastun filmu o Arthurze Currym i jego walce o tron Atlantydy.

Cóż można rzec - w wideo nie brakuje akcji, a Momoa daje z siebie wszystko jako prawowity król Atlantydy. W podróży towarzyszy mu Amber Heard grająca Merę, a naprzeciw niego stoi Patrick Wilson, który wciela się w królewskiego brata, Orma, obecnego władcę podwodnego świata. Zobaczcie nowy zwiastun „Aquamana” w akcji:

Nowy zwiastun Aquamana

Oprócz Momoy, Heard i Wilsona w filmie zobaczmy m.in. Nicole Kidman (wciela się w matkę Arthura, królową Atlannę), Yahya Abdula Mateena II (przeciwnik Aquamana o pseudonimie Black Manta), Willema Dafoe (królewski przyjaciel Vulko) oraz Dolpha Lundgrena, który wcieli się w ojca Mery, króla Nerusa. Z okazji premiery zwiastuna James Wan, czyli reżyser filmu, postanowił podzielić się z fanami nowym plakatem, który prezentuje nam fragment klasycznego złoto-zielonego kostiumu Aquamana. Mężczyzna dzierży do tego w rękach królewski trójząb:

Warner Bros. opublikował również opis fabuły „Aquamana”. Nie dowiadujemy się z niego zbyt dużo nowych szczegółów, ale stanowi to dobre podsumowanie tego, co wiedzieliśmy już wcześniej:

"

Od Warner Bros. Pictures i reżysera Jamesa Wana nadchodzi wypakowana akcją przygoda, która rozciąga się na terenie całego wizualnie ujmującego podwodnego świata Siedmiu Mórz pod tytułem „Aquaman”, w którego wciela się Jason Momoa. Film zdradzi historię pochodzenia pół-człowieka, pół-mieszkańca Atlantydy i zabiera go w podróż życia - taką, która nie tylko zmusi go do pogodzenia się z tym, kim jest, ale także pokaże mu, że jest godzien stania się tym, kim naprawdę powinien być... królem.

W filmie występują również Amber Heard jako Mera, potężna wojowniczka i sojuszniczka Aquamana; Willem Dafoe jako Vulko, doradca władcy Atlantydy; Patrick Wilson jako Orm/Ocean Master, obecny król Atlantydy; Dolph Lundgren jako Nereus, król podwodnego plemienia Xebel; Yahya Abdul-Mateen II jako pragnący zemsty Black Manta oraz Nicole Kidman w roli matki Arthura/Aquamana, Atlanny, a także Ludi Lin jako Kaptain Murk i Temuera Morrison jako ojciec Arthura, Tom Curry. "

Kiedy premiera Aquamana?

Premiera „Aquamana” odbędzie się 21 grudnia 2018 roku. Innymi zapowiedzianymi filmami DC są „Shazam!”, który pojawi się 5 kwietnia 2019 roku oraz „Wonder Woman 1984”, której premiera planowana jest na listopad 2019 roku.

Kamil Kacperski
Tagi: Zwiastuny Aquaman DC Comics