25.03.2016 11:38

Jonah Hill i Miles Teller są „Rekinami wojny”

Twórca trylogii „Kac Vegas” ma nam do zaprezentowania nową historię, w której pierwsze skrzypce grają Jonah Hill i Miles Teller. Zobaczcie zwiastun filmu „Rekiny wojny”.

Jonah Hill i Miles Teller są „Rekinami wojny”
foto: kadr z wideo

Opowieść bazuje na artykule opublikowanym swego czasu przez Guya Lawsona w magazynie „Rolling Stone”. Film przedstawi komediową historię mieszkających w Miami Davida Packouza (Miles Teller) i Efraima Diveroliego (Jonah Hill). Udaje im się wykorzystać mało znany projekt rządowy, który pozwala małym firmom brać udział w przetargach na kontrakty dla amerykańskiej armii. Dwudziestokilkuletni panowie zawierają umowę na 300 milionów dolarów. Powinni się cieszyć, jednak okazuje się, że wybrano ich ofertę, bo była niższa o 53 miliony od innych.

Bohaterowie wpadają w kłopoty związane z zaciągniętymi długów, odwraca się od nich rząd USA, więc postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i ruszyć do strefy konfliktu w Afganistanie, aby dostarczyć tam broń.

Reżyserem obrazu, który trafi na nasze ekrany 19 sierpnia 2016 roku, jest Todd Phillips. Zobaczyć w nim będziemy mogli jeszcze takie gwiazdy, jak Bradley Cooper, czy nieco mniej znaną Ana de Armas.

Zobaczcie zwiastun „Rekinów wojny”:

Todd Phillips opowiedział dlaczego zdecydował się stworzyć obraz bazujący na prasowym artykule:

"

Lubię tworzyć filmy o złych decyzjach. To opowieść o dwóch gościach, którzy popełniają kilka kluczowych złych decyzji w swoim życiu. Zawsze staram się wyciągnąć coś z realnego świata, nawet w niedorzecznym „Kac Vegas”. Komedie są lepsze, gdy odnoszą się do rzeczywistości.  "

Z kolei Jonah Hill opowiedział jak postrzega graną przez siebie postać. Porównał ją do jednej ze znanych kreacji w historii gatunku gangsterskiego:

"

Efraim Diveroli jest prawie jak Tony Soprano – nie jest wcale taki zły, ale właśnie w ten sposób widzi samego siebie. Jest arogancki, co uwielbiam w tej postaci. "

Do innego filmowego gangstera nawiązuje za to plakat „Rekinów wojny”:

war dogs

Miles Teller w 2016 roku brał udział w przesłuchaniu do roli Hana Solo. Reżyserzy obrazu odrzucili jednak jego kandydaturę - o angaż stara się już tylko trójka aktorów - Alden Ehrenreich, Jack Reynor i Taron Egerton.

Jak Wam się podoba zwiastun „Rekinów wojny”?

Robert Skowronski
Tagi: Zwiastuny Rekiny wojny