05.05.2017 12:39

Kolejny zwiastun „Króla Artura: Legenda miecza”

W sieci pojawił się nowy trailer do nadchodzącego filmu „Król Artur: Legenda miecza”. Premiera już w czerwcu 2017 roku. 

Kolejny zwiastun „Króla Artura: Legenda miecza”
Foto: Kadr z video

Nowy zwiastun wielkiego widowiska Guy’a Ritchiego, „Król Artur: Legenda miecza”, to już być może ostatni przystanek przed premierą kinową filmu. Czerpiąc z różnych legend oraz literatury związanej z średniowiecznymi mitami i romansami, Ritchie przedstawi własną wersję legendy o potężnym mieczu Excaliburze. Rolę jego zdobywcy, Artura, zagra Charlie Hunnam. Zobaczcie trailer:

Warner Bros. liczy zapewne na podobny sukces, jaki udało się im odnieść w podobnej kolaboracji z reżyserem przy 2. częściach „Sherlocka Holmesa”. Stąd przepuszcza prawdziwy atak promocyjny. Swojego produktu mogą być jednak pewni, bo klipy, które możemy zobaczyć do tej pory zapowiadają, że film jako widowisko nie powinien zawieść. W nowym trailerze możemy spostrzec także, że wróg Artura, czyli Vortigern (grany przez Jude’a Lawa) będzie jego godnym przeciwnikiem.

Jedną z większych ciekawostek odnośnie filmu jest głośne cameo Davida Beckhama. Bardzo pochlebnie o pracy z byłym piłkarzem m.in. Manchesteru United wypowiadał się ostatnio odtwórca głównej roli:

"

Praca z Davidem była jedną z najlepszych rzeczy związanych z filmem. Zaskoczył mnie swoim podejściem. Każdy zna Davida Beckhama. To narodowy skarb. Nie sądzę, aby miał jakiekolwiek aspiracje aktorskie, ale Guy go przekonał. Zaimponował mi swoją uczciwością, dyscypliną oraz etyką pracy. "

Już niebawem, bo 16 czerwca 2017 roku przekonamy się, jak wielka gwiazda futbolu poradziła sobie w nowej roli. 

Jak się wam widzi kolejny zwiastun?

Kamil Dachnij
Tagi: Zwiastuny Guy Ritchie